شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی انگیزش در نتورک | لیدر محمد شاکری +42 دقیقه فایل صوتی انگیزش در نتورک | لیدر محمد شاکری +42 دقیقه
فایل صوتی انگیزش در نتورک | لیدر محمد شاکری +42 دقیقه فایل صوتی انگیزش در نتورک | لیدر محمد شاکری +42 دقیقه

فایل صوتی انگیزش در نتورک | لیدر محمد شاکری +42 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
16 فروش
35.409 تومان

انگیزش در نتورک می تواند یکی از اصلی ترین نیازهای یک نتورکر باشد. هیچ دلیل و منطقی در کار نتورک وجود ندارد، جز اینکه یک نفر بخواهد و بخواهد که موفق شود. او در هر صورتی می خواهد که موفق شود. این روش می تواند اصلی ترین روش برای رسیدن به موفقیت باشد.

انگیزش در نتورک مارکتینگ
انگیزش در نتورک مارکتینگ

1. چرا انگیزش در نتورک می تواند یکی از اصلی ترین نیازهای یک نتورکر باشد؟
2. چطور می توان به انگیزش در نتورک رسید؟
3. لیدر محمد شاکری چه نکاتی درباره انگیزش در نتورک می گوید؟
4. چرا شاکری می گوید که 6 ماه اول برای نتورکرها بسیار مهم است؟
5. چگونه می توان پی ریزی ساختمان نتورک را محکم کرد و به انگیزش در نتورک دست یافت؟

چطور می توان به انگیزش در نتورک رسید؟

محمد شاکری در این فایل صوتی انگیزشی به عینه می گوید که نتورک مارکتینگ یا شما را میلیاردر می کند یا هیچ کاری با شما نمی کند. اما برای رسیدن به انگیزش در نتورک به صورت واقعی و تاثیرگذار، شما باید بتوانید احساس انگیزه درونی خود را بولد کنید. این موضوع به شما کمک می کند تا در هر شرایطی بتوانید به موفقیت واقعی و آرزوهای خود دست یابید.

در این زمینه باید دقت کنید که انگیزش در نتورک صرفا در صورتی به وجود می آید که شما باور کنید باید خودتان برای موفقیت خودتان قدم بردارید. چه پدرو مادر و خواهر شما وارد این کار شوند یا نه، یا اینکه لیدر شما بهترین باشد یا نه، در هر صورتی شما باید بخواهید که موفق شوید.

اینجا در صورتی می تواند برای شما کاربردی باشد که شما تصمیم واقعی خود را بگیرید. 6 ماه اول برای نتورک شما، مهم ترین زمانی است که اگر به آن بی توجه باشی، کل مسیر را باخته ای.

رابطه انگیزش در نتورک با موفقیت
رابطه انگیزش در نتورک با موفقیت

لیدر محمد شاکری چه نکاتی می گوید؟

در فایل صوتی انگیزش در نتورک، لیدر شاکری اذعان می کند که شما باید بتوانید پی برج خودتان را محکم بریزید. این پی ریزی در 6 ماهه اول به وجود می آید. اگر بتوانید پی ریزی یک آسمان خراش را در محکم ترین حالت خودش به وجود آورید، هیچ چیزی نمی تواند آن را از بین ببرد. شما باید باور کنید که انگیزش در نتورک باید در ذهن شما شکل بگیرد.

شما باید بتوانید سد را بشکنید تا بتوانید به خواسته واقعی خود دست یابید. هیچ کاری بدون پستی و بلندی های خود وجود ندارد. در مرحله اول باید قبول کنید که گذر کردن از این پستی و بلندی هاست که می تواند شما را به اوج قله موفقیت برساند. وقتی از آنها گذشتید، آن وقت می توانید در مقابل هر طوفانی گذر کنید.

لیدر محمد شاکری برگزارکننده جلسه انگیزش در نتورک
لیدر محمد شاکری برگزارکننده جلسه انگیزش در نتورک

محمد شاکری برگزارکننده جلسه انگیز در نتورک کیست؟

در همین وویس انگیزش در نتورک می توانید متوجه شوید که یک تاپ لیدر واقعی باید چه باور و انگیزش قوی داشته باشد تا بتواند آن را به زیرمجموعه خود انتقال دهد. لیدر محمد شاکری اطلاعات ارزشمندی درباره چگونگی رسیدن به انگیزش واقعی در نتورک به شما می دهد که می تواند کیفیت کاری شما را چند برابر کند. این لیدر تجربه سالها کار در این تجارت را به زیرمجموعه های خود می دهد تا آنها هم بتوانند به خواسته خود در موفقیت برسند. اطلاعات و گفته های چنین تاپ لیدرهایی را باید با ارزش بالایی دنبال کرد تا بتوان به خواسته های درونی رسید.

سایر فایل ها از لیدر محمد شاکری در مارکت ام ال ام:

دستیابی به موفقیت با افزایش انگیزش در نتورک
دستیابی به موفقیت با افزایش انگیزش در نتورک

چرا باید فایل صوتی انگیزش در نتورک را گوش داد؟

گوش دادن به فایل صوتی انگیزش در نتورک به دلایل متعددی مفید است. اولاً، فایل صوتی انگیزش می‌تواند به ما کمک کند تا انرژی و انگیزه لازم برای ادامه کار و تلاش در شبکه داشته باشیم. این فایل‌ شامل پند و نصیحت‌هایی هستند که توسط تاپ لیدر محمد شاکری موفق و باتجربه در شبکه ارائه می‌شود و می‌تواند به ما یادآوری کند که برای رسیدن به هدف‌هایمان باید تلاش کنیم و از انگیزه خود بهره‌برداری کنیم.

همچنین، این فایل‌ می‌تواند به ما کمک کند تا از تجارب دیگران یاد بگیریم و از اشتباهات آنها جلوگیری کنیم. در نتیجه، گوش دادن به فایل صوتی انگیزش در نتورک می‌تواند به ما کمک کند تا مسیر موفقیت را بهتر بشناسیم و بهترین عملکرد را در شبکه داشته باشیم.

جزئیات فایل صوتی انگیزش در نتورک:

فایل صوتی انگیزش در نتورک توسط تاپ لیدر محمد شاکری تهیه شده و زمان آن 42 دقیقه و 48 ثانیه می باشد. این فایل صوتی 39.1 مگابایت حجم داشته و در فرمت mp3 ارائه شده است. اطلاعات این یک پارت فایل صوتی به شما کمک می کند تا بتوانید انگیزه خود را بالا برده و به موفقیت دلخواه خود دست یابید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 4.790 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

16 فروش
35.409 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های دیگر درباره انگیزش
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی انگیزش در نتورک | لیدر محمد شاکری +42 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 42 دقیقه و 48 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 39.1 مگابایت
فرمت: MP3
زبان: فارسی
استپ: مثبت 15
برگزارکننده: محمد شاکری
به روز شده در:
یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.

به ازای هر فروش این محصول 4.790 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات فائزه آقاباقری Other Products

مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
111 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
فایل صوتی شناخت در نتورک | محسن فرهمند + 91 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
از وقتی که بتوانی کسب و کار خودت را بشناسی، آن وقت می توانی از آن کار لذت ببری. اینطور به سادگی بعد از چند ماه از کار کنار نمی کشی. در این صورت به جای آنکه بعد از چند سال به درآمد برسی، به جای آن در عرض چند ماه و خیلی ساده تر […]
13 فروش
5.0
83.250 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
111 فروش
5.0
138.639 تومان
افزودن به سبد خرید - 35.409 تومان