شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل تصویری آموزش پارادایم شیفت | ایمان تقدسی +45 دقیقه فایل تصویری آموزش پارادایم شیفت | ایمان تقدسی +45 دقیقه
فایل تصویری آموزش پارادایم شیفت | ایمان تقدسی +45 دقیقه فایل تصویری آموزش پارادایم شیفت | ایمان تقدسی +45 دقیقه

فایل تصویری آموزش پارادایم شیفت | ایمان تقدسی +45 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
13 فروش
44.289 تومان

استراتژی های موجود در سیستم سنتی، دیگر هیچ کاربردی در سیستم بازاریابی شبکه ای کاربرد ندارند. پارادایم شیفت کمک می کند تا بتوانید الگوهای زدهنی خود را به گونه ای شکل دهید که متناسب با نتورک مارکتینگ جهانی باشد. ما نیازمند آن هستیم که تمرین و تکرار کنیم تا بتوانیم الگوهای ذهنی خود را به درستی تغییر دهیم. این پارادایم شیفت، از لحظه اول نتورک شروع می شود و تا آخرین لول ادامه دارد و تغییر می یابد.

تغییر الگوی ذهنی یا پارادایم شیفت در نتورک
تغییر الگوی ذهنی یا پارادایم شیفت در نتورک

پارادایم شیفت چیست؟

بازاریابی شبکه ای یک روش جدید در دنیای تجارت و بازاریابی است که در آن ارتباطات شبکه ای بین افراد برای تبلیغ و فروش محصولات و خدمات برقرار می شود. این روش، نه تنها به کسب و کارها کمک می کند تا هزینه های تبلیغات را کاهش دهند، بلکه به مشتریان هم فرصتی می دهد تا درآمد خود را افزایش دهند. اما با گسترش بازاریابی شبکه ای، یک پارادایم شیفت در صنعت بازاریابی نیز رخ داده است.

این پارادایم شیفت، تغییری در روش های سنتی بازاریابی به معنای وابستگی به تبلیغات رسانه های متداول مانند تلویزیون، رادیو و روزنامه ها را نشان می دهد. به جای آن، این روش جدید تاکید بیشتری بر ارتباطات شبکه ای، توصیه های دوستانه و بازخورد مشتریان دارد. بنابراین، بازاریابی شبکه ای نه تنها یک روش موثر در تبلیغات و فروش است، بلکه یک تغییر کامل در روش های بازاریابی است که به شرکت ها امکان می دهد با استفاده از قدرت شبکه های اجتماعی و ارتباطات بین افراد، به موفقیت بیشتری دست یابند.

چرا تغییر الگوهای ذهنی در نتورک ضروری است؟

تغییر الگوهای ذهنی در شبکه‌بازاریابی بسیار ضروری است. در دنیای امروز، بازاریابی شبکه‌ای به عنوان یک روش قدرتمند در جذب مشتریان و افزایش فروش شناخته می‌شود. اما برای پیشرفت در این حوزه، لازم است که فرد درکی عمیق از نحوه عملکرد شبکه‌بازاریابی و اصول آن داشته باشد. این تغییر در الگوهای ذهنی شامل تغییر نگرش از فروش به ارتباطات برقرار کردن با دیگران، تمرکز بر ایجاد شبکه‌ی قوی و افزایش تعاملات مثبت با دیگران است.

این الگوهای ذهنی جدید به فرد کمک می‌کند تا بهترین استراتژی‌ها و روش‌ها را برای رشد شبکه‌ی خود پیش بگیرد و از قدرت توانمندی‌های ارتباطی خود بهره‌برداری کند. بنابراین، تغییر الگوهای ذهنی در شبکه‌بازاریابی ضروری است تا فرد بتواند در این حوزه به موفقیت دست یابد.

۱. چرا استراتژی های موجود در سیستم سنتی کاربردی در بازاریابی شبکه ای نیستند؟
۲. چگونه پارادایم شیفت به شرکت ها در بازاریابی شبکه ای کمک می کند؟
۳. چرا تمرین و تکرار در تغییر الگوهای ذهنی ضروری است؟
۴. چگونه بازاریابی شبکه ای به مشتریان فرصت افزایش درآمد می دهد؟
۵. چرا تغییر الگوهای ذهنی در نتورک برای پیشرفت در بازاریابی شبکه ای ضروری است؟

نمیدونی پارادایم شیفت چیه؟ دوره آموزش 0 تا 100 کامل پارادایم شیفت در آواکالا

ایمان تقدسی، برگزارکننده جلسه پارادایم شیفت
ایمان تقدسی، برگزارکننده جلسه پارادایم شیفت

ایمان تقدسی، برگزارکننده جلسه پارادایم شیفت کیست؟

ایمان تقدسی، یکی از تاپ لیدرهای برجسته در حوزه بازاریابی شبکه ای است. او با سابقه کاری طولانی در این صنعت، توانسته است ارتباطات بسیار قوی و همچنین ثروت فراوانی را برای خود به دست آورد. ایمان تقدسی از افرادی است که با استفاده از سیستم شبکه ای، توانسته است فرصت های فراوانی را برای خود ایجاد کند و بسیاری از افراد دیگر را به این شیوه بازاریابی جذب کند.

او با تجربه و دانش خود، به عنوان برگزارکننده جلسات پارادایم شیفت، به اشتراک گذاری راهکارها و تکنیک های موفقیت خود در این حوزه را با دیگران به اشتراک می گذارد. ایمان تقدسی از طریق مشارکت در این جلسات، به افراد دیگر کمک می کند تا در حوزه بازاریابی شبکه ای به موفقیت دست یابند و به اهداف مالی خود برسند.

سایر آموزش ها درباره پارادایم شیفت:

تاثیر تغییر الگوی ذهنی بر نتورک مارکتینگ | پارادایم شیفت
تاثیر تغییر الگوی ذهنی بر نتورک مارکتینگ | پارادایم شیفت

چرا باید آموزش پارادایم شیفت را جدی گرفت؟

بازاریابی شبکه ای به عنوان یک روش موثر برای کسب و کارها در دنیای امروز به شدت مورد توجه قرار گرفته است. این روش، مدلی است که افراد به عنوان عاملان فروش و بازاریابی برای یک شرکت عمل میکنند و در تبلیغات و فروش محصولات و خدمات آن شرکت مشارکت میکنند. یکی از مفاهیم کلیدی در بازاریابی شبکه ای، پارادایم شیفت است که به معنای تغییر نگرش و رویکرد در بازاریابی و فروش محصولات است.

آموزش پارادایم شیفت برای کسب و کارها بسیار حائز اهمیت است، زیرا این آموزش به شرکت ها کمک میکند تا راهکارها و روش های جدیدی را برای بازاریابی و فروش محصولات خود ارائه دهند. با توجه به تغییرات مداوم در عرصه تجارت و تکنولوژی، انتقال به پارادایم جدید بازاریابی شبکه ای ضروری است تا بتوانند با رقبا رقابت کنند و بازار هدف خود را در دست بگیرند.

حذف الگوهای ذهنی تکراری | پارادایم شیفت
حذف الگوهای ذهنی تکراری | پارادایم شیفت
جزئیات فایل تصویری آموزش پارادایم شیفت:

این آموزش ویدئویی که با فرمت MP4 توسط تاپ لیدر ایمان تقدسی آماده شده و در یک پارت، آماده دانلود از سایت کارکت ام ال ام می باشد. آموزش پارادایم شیفت یا تغییر الگوهای ذهنی به شما کمک می کند تا بتوانید ذهنیت خود را برای کار در نتورک به درستی توسعه داده و پیشرفت خود را مشاهده کنید. تایم دقیق این ویدئو 45 دقیقه و 52 ثانیه بوده و حجم آن نیز 243 مگابایت است. در عین حال، شما می توانید بخشی از این ویدئو را به صورت رایگان دانلود کنید تا با نوع آموزش این تاپ لیدر آشنا شوید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 5.990 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

13 فروش
44.289 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های دیگر درباره پارادایم شیفت
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل تصویری آموزش پارادایم شیفت | ایمان تقدسی +45 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 45 دقیقه و 52 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 243 مگابایت
فرمت: MP4
زبان: فارسی
استپ: مثبت 20
برگزارکننده: ایمان تقدسی
به روز شده در:
یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.

به ازای هر فروش این محصول 5.990 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات فائزه آقاباقری Other Products

مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
113 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
فایل صوتی شناخت در نتورک | محسن فرهمند + 91 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
از وقتی که بتوانی کسب و کار خودت را بشناسی، آن وقت می توانی از آن کار لذت ببری. اینطور به سادگی بعد از چند ماه از کار کنار نمی کشی. در این صورت به جای آنکه بعد از چند سال به درآمد برسی، به جای آن در عرض چند ماه و خیلی ساده تر […]
13 فروش
5.0
83.250 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
113 فروش
5.0
138.639 تومان
افزودن به سبد خرید - 44.289 تومان