شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل تصویری آموزش پارادایم شیفت | ایمان تقدسی +45 دقیقه فایل تصویری آموزش پارادایم شیفت | ایمان تقدسی +45 دقیقه
فایل تصویری آموزش پارادایم شیفت | ایمان تقدسی +45 دقیقه فایل تصویری آموزش پارادایم شیفت | ایمان تقدسی +45 دقیقه

فایل تصویری آموزش پارادایم شیفت | ایمان تقدسی +45 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
11
44.289 تومان

استراتژی های موجود در سیستم سنتی، دیگر هیچ کاربردی در سیستم بازاریابی شبکه ای کاربرد ندارند. پارادایم شیفت کمک می کند تا بتوانید الگوهای زدهنی خود را به گونه ای شکل دهید که متناسب با نتورک مارکتینگ جهانی باشد. ما نیازمند آن هستیم که تمرین و تکرار کنیم تا بتوانیم الگوهای ذهنی خود را به درستی تغییر دهیم. این پارادایم شیفت، از لحظه اول نتورک شروع می شود و تا آخرین لول ادامه دارد و تغییر می یابد.

تغییر الگوی ذهنی یا پارادایم شیفت در نتورک
تغییر الگوی ذهنی یا پارادایم شیفت در نتورک

پارادایم شیفت چیست؟

بازاریابی شبکه ای یک روش جدید در دنیای تجارت و بازاریابی است که در آن ارتباطات شبکه ای بین افراد برای تبلیغ و فروش محصولات و خدمات برقرار می شود. این روش، نه تنها به کسب و کارها کمک می کند تا هزینه های تبلیغات را کاهش دهند، بلکه به مشتریان هم فرصتی می دهد تا درآمد خود را افزایش دهند. اما با گسترش بازاریابی شبکه ای، یک پارادایم شیفت در صنعت بازاریابی نیز رخ داده است.

این پارادایم شیفت، تغییری در روش های سنتی بازاریابی به معنای وابستگی به تبلیغات رسانه های متداول مانند تلویزیون، رادیو و روزنامه ها را نشان می دهد. به جای آن، این روش جدید تاکید بیشتری بر ارتباطات شبکه ای، توصیه های دوستانه و بازخورد مشتریان دارد. بنابراین، بازاریابی شبکه ای نه تنها یک روش موثر در تبلیغات و فروش است، بلکه یک تغییر کامل در روش های بازاریابی است که به شرکت ها امکان می دهد با استفاده از قدرت شبکه های اجتماعی و ارتباطات بین افراد، به موفقیت بیشتری دست یابند.

چرا تغییر الگوهای ذهنی در نتورک ضروری است؟

تغییر الگوهای ذهنی در شبکه‌بازاریابی بسیار ضروری است. در دنیای امروز، بازاریابی شبکه‌ای به عنوان یک روش قدرتمند در جذب مشتریان و افزایش فروش شناخته می‌شود. اما برای پیشرفت در این حوزه، لازم است که فرد درکی عمیق از نحوه عملکرد شبکه‌بازاریابی و اصول آن داشته باشد. این تغییر در الگوهای ذهنی شامل تغییر نگرش از فروش به ارتباطات برقرار کردن با دیگران، تمرکز بر ایجاد شبکه‌ی قوی و افزایش تعاملات مثبت با دیگران است.

این الگوهای ذهنی جدید به فرد کمک می‌کند تا بهترین استراتژی‌ها و روش‌ها را برای رشد شبکه‌ی خود پیش بگیرد و از قدرت توانمندی‌های ارتباطی خود بهره‌برداری کند. بنابراین، تغییر الگوهای ذهنی در شبکه‌بازاریابی ضروری است تا فرد بتواند در این حوزه به موفقیت دست یابد.

۱. چرا استراتژی های موجود در سیستم سنتی کاربردی در بازاریابی شبکه ای نیستند؟
۲. چگونه پارادایم شیفت به شرکت ها در بازاریابی شبکه ای کمک می کند؟
۳. چرا تمرین و تکرار در تغییر الگوهای ذهنی ضروری است؟
۴. چگونه بازاریابی شبکه ای به مشتریان فرصت افزایش درآمد می دهد؟
۵. چرا تغییر الگوهای ذهنی در نتورک برای پیشرفت در بازاریابی شبکه ای ضروری است؟

نمیدونی پارادایم شیفت چیه؟ دوره آموزش 0 تا 100 کامل پارادایم شیفت در آواکالا

ایمان تقدسی، برگزارکننده جلسه پارادایم شیفت
ایمان تقدسی، برگزارکننده جلسه پارادایم شیفت

ایمان تقدسی، برگزارکننده جلسه پارادایم شیفت کیست؟

ایمان تقدسی، یکی از تاپ لیدرهای برجسته در حوزه بازاریابی شبکه ای است. او با سابقه کاری طولانی در این صنعت، توانسته است ارتباطات بسیار قوی و همچنین ثروت فراوانی را برای خود به دست آورد. ایمان تقدسی از افرادی است که با استفاده از سیستم شبکه ای، توانسته است فرصت های فراوانی را برای خود ایجاد کند و بسیاری از افراد دیگر را به این شیوه بازاریابی جذب کند.

او با تجربه و دانش خود، به عنوان برگزارکننده جلسات پارادایم شیفت، به اشتراک گذاری راهکارها و تکنیک های موفقیت خود در این حوزه را با دیگران به اشتراک می گذارد. ایمان تقدسی از طریق مشارکت در این جلسات، به افراد دیگر کمک می کند تا در حوزه بازاریابی شبکه ای به موفقیت دست یابند و به اهداف مالی خود برسند.

سایر آموزش ها درباره پارادایم شیفت:

تاثیر تغییر الگوی ذهنی بر نتورک مارکتینگ | پارادایم شیفت
تاثیر تغییر الگوی ذهنی بر نتورک مارکتینگ | پارادایم شیفت

چرا باید آموزش پارادایم شیفت را جدی گرفت؟

بازاریابی شبکه ای به عنوان یک روش موثر برای کسب و کارها در دنیای امروز به شدت مورد توجه قرار گرفته است. این روش، مدلی است که افراد به عنوان عاملان فروش و بازاریابی برای یک شرکت عمل میکنند و در تبلیغات و فروش محصولات و خدمات آن شرکت مشارکت میکنند. یکی از مفاهیم کلیدی در بازاریابی شبکه ای، پارادایم شیفت است که به معنای تغییر نگرش و رویکرد در بازاریابی و فروش محصولات است.

آموزش پارادایم شیفت برای کسب و کارها بسیار حائز اهمیت است، زیرا این آموزش به شرکت ها کمک میکند تا راهکارها و روش های جدیدی را برای بازاریابی و فروش محصولات خود ارائه دهند. با توجه به تغییرات مداوم در عرصه تجارت و تکنولوژی، انتقال به پارادایم جدید بازاریابی شبکه ای ضروری است تا بتوانند با رقبا رقابت کنند و بازار هدف خود را در دست بگیرند.

حذف الگوهای ذهنی تکراری | پارادایم شیفت
حذف الگوهای ذهنی تکراری | پارادایم شیفت
جزئیات فایل تصویری آموزش پارادایم شیفت:

این آموزش ویدئویی که با فرمت MP4 توسط تاپ لیدر ایمان تقدسی آماده شده و در یک پارت، آماده دانلود از سایت کارکت ام ال ام می باشد. آموزش پارادایم شیفت یا تغییر الگوهای ذهنی به شما کمک می کند تا بتوانید ذهنیت خود را برای کار در نتورک به درستی توسعه داده و پیشرفت خود را مشاهده کنید. تایم دقیق این ویدئو 45 دقیقه و 52 ثانیه بوده و حجم آن نیز 243 مگابایت است. در عین حال، شما می توانید بخشی از این ویدئو را به صورت رایگان دانلود کنید تا با نوع آموزش این تاپ لیدر آشنا شوید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 5.990 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

11
44.289 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
با هر 10 هزار تومان خرید 2 امتیاز
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
قابلیت خرید با ارز دیجیتال
فعالیت در باشگاه مشتریان و کسب ارز دیجیتال ترون
فایل های دیگر درباره پارادایم شیفت
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 685 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل تصویری آموزش پارادایم شیفت | ایمان تقدسی +45 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 45 دقیقه و 52 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 243 مگابایت
فرمت: MP4
زبان: فارسی
استپ: مثبت 20
برگزارکننده: ایمان تقدسی
به روز شده در:
یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.

به ازای هر فروش این محصول 5.990 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات فائزه آقاباقری Other Products

پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
10
5.0
66.378 تومان
کتاب صوتی چهار میثاق | دون میگوئل روئیز + 268 دقیقه
43% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
کتاب حاضر با توصیف چهار اصل اساسی یا چهار میثاق، به خواننده کمک می‌کند تا با رعایت این اصول، زندگی روزانه خود را بهبود بخشد و در نهایت به آرامش درونی دست یابد. این کتاب به صورت گام به گام، راهنمایی می‌کند تا خواننده بتواند این اصول را در زندگی‌اش اعمال کند و از تغییرات […]
10
5.0
16.539 تومان
چهار قانون طلایی در نتورک + 34 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
 چهار پایه اصلی و قانون طلایی موفقیت در نتورک مارکتینگ: هرگز رها نکنید، ارزش گذاری، ارتباطات، ارتباط و راهبری هرگز رها نکنید در چهار قانون طلایی در نتورک یعنی چه؟ هرگز رها نکنید یعنی همیشه تداوم را در اولویت مسیر کاری خود قرار دهید. این قانون طلایی به شما یاد می دهد که چطور [...]
10
5.0
18.759 تومان
قانون توجه | رشد و پیشرفت در نتورک + 30 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
بزرگترین قانون جهان هستی یعنی قانون توجه چیست؟ مهم ترین قانون دنیا است و به شما می گوید که برخلاف تصور شما، به هرچیزی که فکر کنید، نمی توانید آن را بدست آورید. قانون جذب این نیست که شما به چیزی فکر کنید و آن اتفاق رخ دهد. بلکه اینحا توجه است که حرف اصلی […]
10
5.0
16.539 تومان

محصولات مرتبط Related Products

پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
10
5.0
66.378 تومان
چهار قانون طلایی در نتورک + 34 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
 چهار پایه اصلی و قانون طلایی موفقیت در نتورک مارکتینگ: هرگز رها نکنید، ارزش گذاری، ارتباطات، ارتباط و راهبری هرگز رها نکنید در چهار قانون طلایی در نتورک یعنی چه؟ هرگز رها نکنید یعنی همیشه تداوم را در اولویت مسیر کاری خود قرار دهید. این قانون طلایی به شما یاد می دهد که چطور [...]
10
5.0
18.759 تومان
قانون توجه | رشد و پیشرفت در نتورک + 30 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
بزرگترین قانون جهان هستی یعنی قانون توجه چیست؟ مهم ترین قانون دنیا است و به شما می گوید که برخلاف تصور شما، به هرچیزی که فکر کنید، نمی توانید آن را بدست آورید. قانون جذب این نیست که شما به چیزی فکر کنید و آن اتفاق رخ دهد. بلکه اینحا توجه است که حرف اصلی […]
10
5.0
16.539 تومان
آموزش فروش حرفه ای | راضیه صادقی سرهنگی + 23 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
در فروش خوب، استیبل نگه داشتن خوب است. شما باید بتوانید یک استیبل ماهانه برای فروش داشته باشید. برای این منظور لازم است که انبار شما هیچ وقت صفر نشود. یعنی فکر نکنید که باید همه محصولات را بفروشید تا دوباره محصول جدید شارژ کنید. در این زمینه، خانم راضیه صادقی سرهنگی اطلاعات [...]
11
5.0
12.432 تومان
افزودن به سبد خرید - 44.289 تومان