شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

داشتن تعهد از زبان رندی گیج
id: 172769
بازدید: 14016

آسان به نظر میرسد؛ نه؟ همه شما درباره اش خوانده اید و شاید تعهد کتبی هم داده اید. همه متعهدند؛ نه؟!

در بهترین حالت، بیشتر افراد در این کار با یک تعهد مشروط وارد میشوند. آنها چنین جمله ای میگویند: یه امتحانی میکنیم ببینیم چی میشه…

آنها در صورت موفقیت میخواهند تازه متعهد شوند..! تعهد آنها هیچ اسباب زحمتشان نمی شود؛ با ساعات روتین استراحت و تفریح شان هیچ ناسازگاری ندارد و حتی مزاحمتی برای دیدن برنامه تلویزیونی مورد علاقه شان ایجاد نمیکند..!

تعهد مثل یک اصل اخلاقی است. شما تا وقتی که از یک امتحان سربلند بیرون نیامده اید، نمیتوانید مدعی شوید که متعهدید.

تعهد در شرایط عادی که همه چیز مهیاست سنجیده نمیشود..!

رفتن به جلسه ثابت هفتگی تا زمانی که مسابقات لیگ تعطیل است تعهد نیست! هر روز مشاوره گذاشتن، مگر روزهای تعطیل که میخواهید برنامه ی هفتگی کوهتان را حتماً برگزار کنید، تعهد نیست. هفته ای 10 تا 15 ساعت وقت گذاشتن، به جز زمانی که مادر و پدر همسرتان به شهرتان آمده اند، تعهد نیست!

اینها ادای تعهدند. اینگونه کار کردن، به شما این احساس را میدهد که متعهدید؛ ولی شما در واقع به خودتان دروغ گفته اید. تعهد به دویدن، این نیست که هر روز بدوید، غیر از روزهای بارانی! تعهد یعنی شما یا خیس میشوید یا این که ناچارید دویدن را رها کنید!

بارها شنیده اید که میگویند: «نتورک را یک تجارت بدانید». من اخیراً چیز بهتری شنیده ام: «نتورک را یک شغل بدانید».

مردم به شغل هایشان متعهدند؛ چرا که در غیر این صورت از رشد باز میمانند؛ ارتقا نمی یابند؛ و اخراج میشوند! شما ممکن نیست به خاطر یک مسابقه فوتبال سرکارتان نروید؛ هم چنین وقتی که پدر و مادر همسرتان به شهرتان آمده اند و همچنین به خاطر یک سریال تلویزیونی یا یک میهمانی کارتان را تعطیل نمیکنید. با نتورک باید همینگونه برخورد کنید.
ما درباره «تعهد» صحبت میکنیم.

تعهد اول زمان کاری است
تعهد اول زمان کاری است

در اینجا درباره دو تعهد که من معتقدم باید در این کار داشته باشیم صحبت میکنیم:

اولین تعهد :
این است که هفته ای 10 تا 15 ساعت کار کنیم؛ این حداقل مقدار لازم برای موفقیت در این کار است. شما نمیتوانید با 6 ساعت کار در هفته در این کار موفق شوید و حداقل به 10 ساعت کار نیاز دارید. شما باید به این تعداد ساعت، متعهد باشید…
خوب؛ چند نفر واقعاً این کار را میکنند؟
از آن مهمتر؛ آیا خود شما چنین میکنید؟!

البته، باید حواستان باشد …
شما قرار است این تعداد ساعت را کار کنید..!
دیدن یک فیلم آموزشی 4 بار دیگر در طول هفته، کار کردن نیست..!
گشتن در سایت کمپانی و نگاه کردن به مشخصات خودتان کار کردن نیست، مرتب کردن کیفتان هم کار کردن نیست…!!
کار کردن یعنی دیدن افراد و صحبت کردن درباره ی کار و معرفی کار به آنها یعنی مشاوره گذاشتن یا پیش مشاوره یا کمک به زیرمجموعه ها برای مشاوره گذاشتن.

اینها معنای کارند که رشد ایجاد و درآمد تولید میکنند..!

قدم دوم استقامت
قدم دوم استقامت

اما تعهد مهم دوم :

این است که حداقل شما این کار را یک سال مداوم انجام دهید. یک سال یعنی 12 ماه و یعنی 52 هفته! چند نفر در دو هفته اول از کار دست میکشند؟ چند نفر پس از دو ماه کنار میروند؟ خود شما چند بار این کار را شروع کرده اید و قبل از یک سال آن را کنار گذاشته اید؟!
حقیقت این است که نتورک، یک کار 2 تا 4 ساله است؛ مردم در 4 یا 6 ماه، ممکن است درآمدی کسب کنند؛ اما ثروتمند نمیشوند. پیدا کردن لیدرهای کلیدی در جاهای مناسب وقت میگیرد؛ آموزش دادن وقت میبرد و و ساختن یک زیربنای محکم و مناسب وقت می گیرد.

تعهد برای 2 تا 4 سال کار طولانی به نظر میرسد؟ شوخی نکنید! شما مگر در کار دیگرتان تعهد 30 یا 45 ساله نمیدهید؟! تازه، آیا در پایان این مدت تعهد، یعنی به ازای صرف نصف زندگیتان و بهترین سال های آن، به آزادی مالی میرسید؟ آیا حقوق بازنشستگیتان کافی است؟!

بنابراین، صرف یک سال اگرچه ممکن است برای رسیدن به بازنشستگی در نتورک کافی نباشد، زمان خوبی است برای این که توقفی کنید و پروسه کار خود را ارزیابی کنید. من باور دارم که اگر کسی واقعاً از یک سیستم پیروی کند و به مدت یک سال، هفته ای 10 تا 15 ساعت کار کند، به جایی خواهد رسید که پس از یک سال، به هیچ وجه دلش نمیخواهد کار را ترک کند.

پس، متعهدان واقعی کسانی هستند که حداقل 10 تا 15 ساعت در هفته، کار واقعی انجام میدهند و میپذیرند که در هر صورت، این کار را یک سال انجام دهند.

خوب؛ آیا شما متعهدید؟

شما هفته گذشته 10 تا 15 ساعت کاریتان را چه کرده اید؟ برنامه هفته آینده شما چیست؟
جداً به آن فکر کنید…

رندی گیج
رندی گیج

اسم اصلی رندی گیج : رندی پاول گیج میباشد به خارجی:Randy Paul Gage تاریخ تولد رندی گیج: 6 آوریل 1359 میباشد(60سال) او ساکن سندیگو ، کالیفرنیا آمریکا میباشد.

رندی گیج ابتدا در رستوران ظرفشور بود کم کم رشد کرد شد سر کارگر و سپس مدیر رستوران و پس از چندی او رستوران خود را تاسیس کرد ولی به خاطر پرداخت نکردن مالیات، اداره مالیات رستوران او را تصاحب کرد، او با ناامیدی به زندگی دامه میداد تا اینکه یک روز تجارت نتورک مارکتینگ به او معرفی شد، او باز هم ظرفشور بود و در اتاق های کارگری رستوران زندگی میکرد با هم اتاقی خودش، او ریعا کار را قبول کرد و هم اتاقی خودش را به عنوان زیر مجموعه متقاعد کرد، رندی و هم اتاقی اش شرکت های زیادی با هم رفتن چون در شرکت های قبلی موفق نمی شدند.

هربار به امید اینکه در شرکت بعدی موفق شود شرکتش را عوض میکرد، بعد از 5 سال متوجه شد مشکل از شرکت نیست ،مشکل از خود اوست، کاربران عزیز مارکت ام ال ام همانطور که میدانید سیستم بازاریابی شبکه ای you هست(همه چی به خودت بستگی دارد) رندی گیج پس از 5 سال به این نتیجه رسید.

او بعد از پنج سال مشکل اصلی را پیدا کرد و حالا برای شرکت های قبلی که بیرونش میکردند آموزش های زیادی برگزار میکند!!

رندی گیج حالا بیش از 20 سال سابقه آزادی مالی در نتورک مارکتینگ را دارد،او در کشورهای زیادی سازمان فروش دارد ولی بخاطر عشق به بازاریابی شبکه ای همچنان گاهی اوقات سمینارهای معظمی برگزار می کند.

برای دیدن و دانلود سمینارها و آموزش های رندی گیج اینجا کلیک کنید

چه احساسی نسبت به این اطلاعات داشتید؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۹ رای

نویسنده

مارکت ام ال ام
وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم