شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

binary
id: 183476
بازدید: 13439

مورد اول

مهمترین نقطه ضعف طرح باینری “اصل تعادل” است.

اگر وارد شرکتی شده اید که برای شما شرط تعادل قرار داده بدانید هرچه تلاش کنید سود اصلی را کمپانی می برد و شما تمام انرژی تان را در جهت رشد کمپانی گذاشته اید. بنابراین طرحی را انتخاب کنید که اصل تعادل را شرط نکرده باشد. عدم تعادل بعد از مدتی انگیزه و انرژی شما را نسبت به شبکه سازی تضعیف خواهد کرد.

مورد دوم

مهمترین رکن اساسی طرح باینری “عضوگیری و شبکه سازی” است.

اساساً هیچگاه وارد طرح باینری محلی یا محدود به یک منطقه جغرافیایی نشوید؛ طرح باینری واقعی از همان اول در سطح وسیعی از جهان فعالیت می کند و محدود به هیچ منطقه جغرافیایی نیست.

در طرح باینری کارگروهی و تیمی از اهمیت بالایی برخوردار است و این یکی از ویژگی های مهم این طرح است که شبکه را بصورت زنجیره وار در کنار هم قرار می دهد.

مورد سوم

یکی دیگر از نقطه ضعف های یک طرح باینری، ارائه محصولات فیزیکی است. جای فروش محصولات فیزیکی در طرح باینری نیست.

اگر شبکه باینری محصول فیزیکی ارائه کند قطعاً باید 2 چیز را نقض کند؛

الف) حتماً باید شرط تعادل داشته باشد. (که خیلی ها نمی توانند تعادل بزنند و سرمایه و زمان و انرژی خودشان را از دست می دهند)

چرا اینگونه است؟ با توجه به صرف هزینه برای تامین و تولید محصولات، کمپانی باید فرصت دستیابی به سود از شبکه را داشته باشد، برای تامین هزینه های ناشی از خدمات رسانی به مجموعه (مثل: تولید محصولات، بسته بندی، امکانات ارسال مرسولات پستی، انبارداری، دفاتر نمایندگی و…) باید سرمایه را از طریق شبکه جذب کند.

ب) محدود کردن شبکه به موقعیت جغرافیایی؛ مطمئن باشید هیچ شبکه باینری ارائه دهنده محصولات فیزیکی نمی تواند در استارت بصورت جهانی کار کند. چرا؟ به این دلیل که برای شروع به یک بستر مناسب برای ارائه خدمات به شبکه جهانی، نیاز دارد.

(بستر مناسب برای یک طرح باینری از اهمیت بالایی برخوردار است )

مورد چهارم

طرح باینری باید خدمات پرداخت مناسب داشته باشد.

در پرداخت پورسانت ها نباید “تاریخ” گذاشته شود. (بعضی از شرکت ها هفتگی پرداخت دارند که منوط به شرط تعادل، قبل از روز پرداخت است؛ مثلاً دوشنبه ها)

چرا؟

به این دلیل آنی و لحظه ای پرداخت نمی کنند: تا بتوانند برای بالا بردن اعتبار شرکت و گردش های مالی که طی آن امتیازات زیادی را برایشان فراهم می سازد، زمان داشته باشند.

طرح باینری واقعی پورسانت شما را آنی پرداخت میکند.

مورد پنجم

طرح باینری نباید پلن free داشته باشد.

اگر می بینید پلنی به شما اجازه می دهد که تا هر سطح از مجموعه درآمد و سود داشته باشید؛ اساساً کلاه برداری است.

طرح باینری واقعی محدودیت درآمدزایی دارد:

الف) دارای سقف درآمدی

ب)محدود در سطوح؛ مثلاً تا سطح 8

مورد ششم

طرح باینری نباید از سیستم ضعیفی استفاده کند؛ قطعاً طرح باینری آفلاین کلاه برداری است

هر طرح باینری آنلاین هم دلیل بر درستی آن نیست. سیستم ضعیف همیشه وابسته به چیزی است و سعی کنید از طرحی استفاده کنید که سیستم قدرتمندی را از لحاظ امنیت ، سرعت انتقال و ارتباطات ارائه کند.

مورد هفتم

طرح باینری واقعی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا کار می کند.

به هیج وجه وارد طرح های باینری که با متد های قدیمی کار می کنند نشوید، اگر جامعه امروز نسبت به بازاریابی شبکه ای منفی است بخاطر استفاده سودجویانه کمپانی های ضعیفی است که همیشه با متد های از کار افتاده و قدیمی استفاده کرده اند.

مورد هشتم

طرح باینری نباید سرمایه در حال گردش شبکه را ذخیره کند.

مطمئن باشید شرکت هایی که این سرمایه ها را به نفع خودشان به اسم استخر پاداش یا هر چیزی ذخیره می کنند به هیچ وجه به فکر شما نیستند. این سرمایه باید طبق یک پلن درآمدزایی درست بین اعضای مجموعه تقسیم شود.

موفق باشید

چه احساسی نسبت به این اطلاعات داشتید؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای

دسته بندی ها

دسته‌بندی نشده

نویسنده

نتورکر یار
تیم "نتورکر یار" در حال حاضر در زمینه آموزش های کاربردی شبکه سازی و شبکه داری و با تلاش برای ارتقاء بازاریابان شبکه ای، در حال تولید محتوای آموزشی در جهت گسترش دانش افرادی که می خواهند از این صنعت نتیجه بگیرند، فعالیت می کند. (تنها یک راز برای موفقیت وجود دارد: "خواستن")
    1. با تشکر از شما

      قبل از ورود به هر شرکتی سعی کنید پلن رو مورد بررسی قرار دهید.
      مطلب فوق صرفاً در رابطه با طرح باینری نوشته شده…