شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

InShot ۲۰۲۱۰۲۱۹ ۱۹۵۶۰۴۸۵۰
id: 200155
بازدید: 11519

موفقیت به اندازه‌ای واضح و بدون ابهام است که از هر فردی سوال شود بی شک خواهد گفت:موفقیت یعنی،رسیدن به هدف یا اهداف مورد نظر.چرا بعضی از افراد در کارهای خود موفق تر ازدیگران هستند و به سرعت پیشرفت می کنند و از زندگی و کار خود رضایت بیشتری دارند. یادتان نرود که برای موفقیت نیاز به اراده،پشتکار و انگیزه دارید این سه مورد شما را در مسیر موفقیت نگه می دارد.افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند. بلکه کارها را به گونه ای متفاوت انجام می دهند.

1.برنامه ریزی روزانه طراحی کنید

مدیریت زمان داشته باشید راه های موفقیت انسان ها یکسان نیست برای فرد موفق تک تک لحظه ها ارزشمند است و زندگی با حاصل همین ثانیه ها است.باید کار های اضافه و مواردی که هیچ سود و منفعتی ندارد را حذف کنیم تا بتوانیم متمرکز شویم که برای ما موفقیت داشته باشد. با حذف کردن کارهای اضافه انگیزه و زمان بیشتری به دست می آوریم. زمانی که از دست رفته را به هیچ عنوان نمی توان برگردانی بنابراین عاقلانه از لحظات خود استفاده کنید. استفاده کردن زمان یکی از عوامل موفقیت شما هست.

برای هر فردی خواسته ای در دل پنهان است و هر خواسته موفقیتی را می طلبد. انسان برای بدست آوردن موفقیت راه را به روشی که تعریف می کند می رود. زیرا هر کسی موفقیت را از گوشه دید خودش می بیند و بنا به خواسته های خودش آن را تعقیب می کند.اما رمز موفقیت بعضی از افراد این است که هر کاری را به موقع انجام می دهند و برای همه ی وقت های خود برنامه دارند و باعث میشه همه کارهایشان به موقع انجام شود این را مدیون برنامه ریزی که برای خود انجام داده‌اند هستند.

2.نظم و برنامه ریزی

هرشب قبل از خواب برنامه‌ریزی روز بعد را بنویسید نوشتن برنامه و انجام آن باعث می شود که شما در مسیر موفقیت قرار بگیرید. اگر کسب و کار دارید می توانید برای کارتان برنامه ریزی کنید اگر هم هیچ کاری ندارید می توانید برای انجام کارهای روزانه خود برنامه ریزی کنید.برنامه داشتن باعث می شود که شما مسیر خود را مشخص کنید علاوه بر برنامه‌ریزی که دارید باید فردی عمل گرا باشید.

3.چرا بعضی افراد در کار خود از دیگران موفق تر هستند،؟

موفقیت تصادفی نیست بلکه یک علم است. و برای آن برنامه ریزی باید داشته باشی. بعد از اینکه مشخص شد که شما دقیقا هدف تان چیست می توانید برای گام های بعدی برنامه ریزی داشته باشید تا بتوانید مسیرتان را در پیش بگیرید. بی برنامه گی باعث می شود هر چیزی تمرکز تان را به راحتی به هم بزند و همیشه خود را با دیگران در مقایسه بگذارید.

هدف تان را تنظیم کنید و برنامه ریزی برای خود داشته باشید و طبق برنامه پیش بروید.شکست قسمتی از نسخه موفقیت است.پس باید از اول قبول کنی که اگر می خواهید موفق شوید باید شکست هم را قبول کنید.اشتباهات شما ، بزرگترین درس هستند که شما رابا تجربه تر می کنند و باید بیشتر تلاش کنید.

InShot ۲۰۲۱۰۲۱۹ ۲۱۲۱۰۷۰۲۱

4.سخت کوش باشید

سخت کوشی ویژگی مشترک افراد موفق درهر حوزه‌ای است.هیچ چیز زودتر از شهرت به سخت کوشی باعث جلب توجه دیگران نمی شود برای بدست آوردن این شهرت باید سخت تر کار کنیم و بیشتر وقت بگذاریم.افراد موفق همیشه بیشتر از آنچه از آنها خواسته می شود را انجام می دهند همان کمی بیشتر،باعث موفقیت او می شود.آدم های معمولی فقط کاری را انجام می دهند که از آن انتظار داریم نه بیشتر! به همین دلیل از جایگاه خود بالا تر نمی روند و همیشه در این سطح درجا میزنند ولی افراد موفق بابت هر تلاش کوچکی برای خود ارزش قائلند.

InShot ۲۰۲۱۰۲۲۳ ۰۱۲۲۱۷۱۷۴ scaled

5.با افراد مناسب معاشرت کنید

با افرادی که روزانه در تعامل هستید به اندازه سازها یا عوامل دیگر در موفقیت یا شکست شما تاثیر گذارند سعی کنید از افراد منفی دور شویدبا افراد مثبت ، احساسات و رفتارتان خود به خود عوض می شود. هیچ گاه یادگیری را متوقف نکنید. در صورتی که قصد دارید جزو افراد موفق باشید کسب دانش و مهارت را اولویت خود قرار دهید.سعی کنید افراد موفق سازمان را الگوی خود قرار دهید و روش خاص آنها را به کار گیرید. مسؤلیت کار خود را به صورت احسن به عهده بگیرید و این موضوع بسیار مهمی است.

و بهانه طلب نباشید اگر کارهایتان خوب پیش نرود سعی کنید مسؤلیت شرایط را بپذیرید و برای تغییر یا بهتر شدن آن اقدام کنید. افرادی که موفق نمی شوند به راحتی صدها بهانه جور می کنند. بهانه فقط موانع ذهنی هستند که خودتان می سازید پس خودتان هم می توانید خراب شان کنید و موانع را بردارید.دست از بهانه جویی بردارید و مسؤلیت زندگی و کارتان را قبول کنید چون می دانید شما تنها کسی هستید که نتیجه را می سازید وببینید چه چیزهایی باید اصلاح شوند تا به نتیجه بهتری برسید.

6.برای موفقیت لباس مناسب بپوشید

مردم شما را طبق ظاهرتان قضاوت می کنند ولی بعضی از افراد می گویند دیگران نباید من را از روی ظاهرم قضاوت کنند ولی حقیقت این هست که شما آنها را از روی ظاهرشان قضاوت می کنید.

عادت آخر موفقیت

7.خواسته و اهدافتان را مشخص کنید

هدف داشتن یکی از رمز و راز موفقیت افراد موفق است برای موفقیت باید اهدافتان را مشخص کنید. اگر هدفی نداشته باشیدهرگز نمی توانید در زندگی موفق شوید باید تمام اهداف و خواسته های خود را یادداشت کنید این کار باعث ایجاد شور و اشتیاق در شما می شود بعد از مشخص کردن اهداف باید باور داشته باشید که به تمام خواسته های خود می رسید.به هیچ وجه به نرسیدن ها فکر نکنید مطمئن باشید که خداوند این قدرت را به شما داده با استفاده از قدرت ذهن تان به تمام اهداف و خواسته هایتان برسید.

در مورد هدف میتوانید به آموزش های زیر مراجعه کنید:

چه احساسی نسبت به این اطلاعات داشتید؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای