شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

2 فرمول رشد در بازاریابی شبکه ای
id: 228314
بازدید: 1825

رشد در بازاریابی شبکه ای رو برای خودمون سخت نکنیم، بازاریابی شبکه ای 100% فکریه ولی چرا بدون فکر، رشد و شکوفایی رو  برای خودمون سخت می‌کنیم؟

99% مردم ایران از دوست و آشنا و اقوام درجه 1 و 2 گرفته تا خانواده میخوان فقط از کار جدید مشکل پیدا کنن و نقدش کنن مخصوصا از کاری اصلا هیچ سر رشته ای ازش ندارن مثل نتورک.

و فقط اطلاعاتشون از شنیده هاست، حالا چرا خود ما کمکشون می‌کنیم که از کار ما بدون هیچ دلیل و منطقی ایراد بگیرن؟ چرا کاری میکنیم که کارمون بی ارزش بشه؟

چرا کاری میکنیم که انرژیمون تحلیل بره؟ 

اگر شما هم با چنین مسئله دارید دست و پنجه نرم میکنید و خواستار رشد در بازاریابی شبکه ای هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

برای رشد در بازاریابی شبکه ای باید اصول را رعایت کنید
کارتون هرچی خوب باشه ولی اشتباه، مثل چیدن یک دیوار کج میمونه، دیوار میچینید ولی بلاخره فرو میریزه، سخت کار کردید ولی قانون میگه تنها دیوار راسته که پا برجا میمونه، رشد در بازاریابی شبکه ای با رعایت اصول اتفاق می افته

2 فرمول موفقیت و رشد در بازاریابی شبکه ای، در حقیقت 2 باید و نبایدی است که باید مدنظر داشته باشید:

این دو فرمول هیچ ربط به داشتن اطلاعات زیاد و یا داشتن ایمان نداره، باور/ایمان و اطلاعات که باید باشه تا رشد اتفاق بی‌افته ولی هرچقدر شما ایمان یا اطلاعات داشته باشید اگر این دو فرمولی که میخوام بهتون بگم رو رعایت نکنید کاملا بی فایده است.

پس اگر سوال شما هم اینه که چرا هرکاری برای رشد در بازاریابی شبکه ای و موفقیت انجام میدم هیچ اتفاقی نمی افته؟ یا اینکه من این همه اطلاعات و ایمان دارم ولی چرا یکم 2 نمیشه؟ در این مقاله به جوابتون میرسید.

فرمول اول رشد در بازاریابی شبکه ای(هیجان زده نشوید):

فقط به مطالعه تیتر بسنده نکنید حتما توضیحات را با دقت مطالعه کنید، ابتدای کار با پرزنت شدن نباید هیجان زده شوید شما هنوز کل کار را متوجه نشدید، این امر فقط برای تازه ورودی ها نیست.

افراد چنان هیجان زده میشوند که بدون فکر عمل میکنن، در هر جمعی که میشینن همش ورد زبونشون نتورکه و ورودی کردن افراد، این باعث میشه کارتون بی ارزش بشه، باعث میشه بجای ورودی کردن افراد، جلوی شما موضع بگیرن.

باعث میشه بزرگ ترها برن تو فاز نصحیت که اینکار رو نکن.

برای این مورد چند راه حل وجود داره:

تا ازتون نخواستن انجام ندید!

شما باید زندگی عادی خود را مانند گذشته انجام دهید، درسته باید ورودی بگیرید ولی با اصول خودش، دعوت کردن افراد در نتورک یکسری قانون و قواعد داره که حتما باید انجام بشه.

هوشمندانه نتورک را معرفی کنید، تا ازتون نخواستن کاری انجام ندید، اگر دیدید فردی دنبال کار بود، کارتو با اصول بهش معرفی کن، اصول میگه با شکم سیری دعوتش کن تا پرزنتور کار رو بهش توضیح بده.

تا سوال نپرسیدن جواب ندید!

لازم نیست وقتی در جمعی هستید از خوبی های کارتون بگید، تا وقتی که ازتون سوال پرسیده بشه، وقتی ازتون در مورد کارتون سوال پرسیده شد میخوان تو و کارتو بسنجن، اگر کامل و 100% در مورد شرکت، خدماتش و نتورک اطلاعات داری جواب بده.

اگر نداری لطفا جواب نده، پس اگر در مورد کارتون در جمعی سوال پرسیده میشه دوتا راه دارید یا جواب بدید یا بگید بعدا در اینباره صحبت میکنم، این خودش باعث میشه کنجکاوی افراد بیشتر بشه وکارتو بیشتر جدی بگیرن.

تا اینکه بخوای شروع کنی به توضیح دادن، پس اگر مورد دوم رو انتخاب کنید خیلی بهتره.

تا کسی کمک نخواست کمک نکن!

شاید نیت شما خیلی صاف و صادق باشه، شاید شما کاملا کار در بازاریابی شبکه ای را درک کرده باشید و بدانید انتهای این مسیر آزادی مالی قرار داره، اما باور کنید این روزها انقدر کلاهبرداری زیاد شده که فکر میکنن شما بخاطر منافع خودتون دارید اظهار به کمک میکنید.

پس هیچگاه تا کسی ازتون کمک نخواست کمک نکنید، کسی که از شما کمک میخواد پس بهتون اعتماد داره و این باعث میشه که کار شما برای دعوت فرد خیلی راحت بشه، شما فقط باید قرار ملاقات و جلسه پرزنت را هماهنگ کنید.

لازمه رشد در بازاریابی شبکه ای اینه که پخته باشید
باید پخته و حرفه ای رفتار کنید، بدون فکر کردن پاسخ ندید، هر سوالی ازتون پرسیده میشه با هیجان و بدون فکر پاسخ ندید

فرمول دوم رشد در بازاریابی شبکه ای: نتیجه گرا باشید، صبور باشید عجول نباشید:

فرمول دوم رشد در بازاریابی شبکه ای که باید مد نظر داشته باشید، نتیجه گرا بدونه، اگر شما به این نتیجه نرسید که نتور قراره چطوری شما رو به موفقیت برسونه هیچگاه نمیتونید هیچ شخصی رو به موفقیت برسونید.

همین حالا از خودتون بپرسید، چطور رشد در بازاریابی شبکه ای اتفاق می افته؟ نتورک به چه طریق قراره منو به موفقیت برسونه؟

من باید چکار کنم که سازمانم بزرگ بشه؟

من باید چکار نکنم که رشد برام اتفاق بی‌افته؟

یکی از کارهای مهم اینه که صبور باشید، هدف ما جذب افرادیست که در نتورک مشغول نیستند اما با اصول و استراتژی، پس نباید آنچنان خودتان را مشتاق بدانید که به حس نیاز تبدیل بشه.

اگر شما برنامه از پیش تعین شده برای موفقیتتون داشته باشید و بدونید که چطور قراره شما در نتورک موفق بشید پس هیچگاه بدون فکر عمل نمیکنید، هرکس رو بخواید وارد کنید براش کلی وقت صرف میکنید تا به سر انجام برسه.

برای اینکار چند راه حل وجود داره:

تصویرسازی موفقیت افراد قبل از ورودی کردنشان

افرادی که در لیست شما بیشترین امتیاز را دارند را بدون تصویر سازی دعوت نکنید، ابتدا رابطه خود را نزدیک تر کنید و روند دعوت و پرزنت و حتی موفقیت آن فرد را قبل از ورودی کردنش کامل تصویر سازی کنید.

جزئیات را فراموش نکنید، حتی جلسه گرفتنش را تصویری سازی کنید، اینکه چگونه با شما لیدرشیپ میکند یا افراد تیمش با او لیدرشیپ میکنند. به کل مسیر موفقیتش فکر کنید تا حصول نتیجه.

این باعث میشه با هیجان و بدون انگیزه هیچ شخصی رو دعوت نکنیم، چون مد شده میگن 100 نفر رو دعوت کنیم بلاخره 2 نفر که جواب بله میدن بهمون! از این نظر درسته که بخاطر چند نه که میشنویم خسته نشیم.

ولی میتونیم با کمی تصویر سازی، فکر و استراتژی درصد نه هارو خیلی کمتر کنیم.

عجول نباشید و با مکث کردن به سوالات پاسخ بدهید

برای رشد در بازاریابی شبکه ای تمام نتورکرها همیشه در جدال با آبجکشن ها و رگبار سوالات در حال دست و پنجه نرم کردن هستند، هر سوالی از شما پرسیده مکث کنید و فکر کنید چه پاسخی بهترینه، اینجا مسابقه سرعت جواب دادن نیست.

ولی مسابقه حل کردن سوالات ذهنی افراد است، اگر سوالات افراد به خوبی حل بشه وارد میشه و کار میکنه. ما برای هر سوالی چندین پاسخ داریم، حداقل یک پاسخ منطقی و یک پاسخ احساسی وجود داره.

پس قبل از اینکه شروع به پاسخ دادن کنید فکر کنید چی بگید، چطور بگید.

حرف های خود رو جدی بگیر

اگر همانطور که در بالا گفته شد یکبار مسیر رشد در بازاریابی شبکه ای و موفقیت خود را در ذهنتان تا انتها رفته باشید و تصویر سازی کرده باشید، دیگه این براتون این مسئله کاملا جدی میشه، دیگه نباید به حرف های خودتون بخندید و به موفقیتتون شک داشته باشید.

افراد چطوری میتونن به کسی تکیه کنن که حتی به حرف های خودش ایمان نداره؟ ولی نباید این ایمان به حرف هاتون به تعصب روی شرکت بدیل بشه، شما مسیری را در پیش گرفته اید که باید درآن حرکت و به موفقیت برسید.

اما این به این معنی نیست که بخواهید خودتان یا شرکتتان را با تعصب به همه ثابت کنید، نیازی به این کار نیست، هیچگاه در جدال برای اثبات چیزی به فردی نباشید، فقط با جدیت مسی را پیش بگیرید، بدون ایست کردن در حرکت باشید.

 

و در نهایت اگر به نتورک و شبکه انسانی که قدرتش در دست ماست فکر کنید، ما قدرتمندترین انسان ها هستیم، در این وقفه زمانی که درونش هستیم کسی حرف اول رو میزنه که دارای شبکه باشه.

خودتان کاملا به این نتیجه رسیده اید افرادی که اینستاگرام پیج های بزرگی دارند به موفقیت های بزرگی هم رسیده اند واین چیزی نیست جز داشتن شبکه انسانی، حال شما در نتورک داریا این شبکه انسانی قدرتمند هستید.

پس هیچگاه خودتان و کارتان را دست کم نگیرید، با قدرت و ایمان همیشه کارتان را به دیگران معرفی کنید با توجه به مواردی که بالا گفته شده، نتیجه شما این مطالعه این مقاله چیست؟

آیا این مقاله افکاری از شما را هرچند کوچک تغییر داد؟

آیا مطالعه این مقاله پارادایمی در روند رشد شما ایجاد کرد؟

یا اینکه فکر میکنید این اطلاعات با اطلاعات شما تناقض دارد؟

لطفا دیدگاه خود را برای ما بنویسید. از نظر شما رشد در بازاریابی شبکه ای چه فرمول های دیگری دارد؟

برای افزایش اطلاعات اصولی خود و رشد در بازاریابی شبکه ای میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید:

چه احساسی نسبت به این اطلاعات داشتید؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۳ رای

نویسنده

مارکت ام ال ام
وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم