شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

17 عادت مشترک در میان آدم های توانگر و ثروتمندان
id: 235555
بازدید: 11695

احتمالا متوجه شده‌اید که چطور ثروتمندان روش‌های خاصی برای انجام کارها مانند انجام کسب و کار، معاملات و… دارند .

اکثر آدم‌ها موفقیت را برای خودشان می‌خواهند، نه برای دیگران. می‌خواهند همه‌ی جوایز را ببرند، اسم‌شان در مجلات برده شود، و میلیون‌ها دلار دربیاورند. رسیدن به همه‌ی این‌ها خوب است، ولی باید انگیزه‌ای فراتر و بزرگ‌تر از خودتان را برگزینید.

باید به این درک برسید که اهداف‌تان از شما بزرگ‌تر هستند. نگران نباشید زیرا این تفکر، موفقیت‌های بیش‌تری را برای‌تان جذب می‌کند.

یکی از دلایل ثروتمند شدن افراد موفق، مدیریت خوب پول و سرمایه است. آن‌ها می‌دانند با پول چه باید کرد و چگونه سرمایه‌گذاری انجام داد. آن‌ها به جای انباشت پول و سرمایه، از هر دلار آن برای بهبود کارشان و رسیدن به ایده‌آل‌شان استفاده می‌کنند.

ثروتمند شدن چیزی نیست که شما با تلاش زیاد بتوانید به آن برسید.در حقیقت موفقیت اصلی از ذهن ما ریشه می گیردو در دنیای بیرونی ما انعکاس پیدا می کند.این که شما از لحاظ مالی در چه سطحی هستید مهم نیست.

شرط اول موفقیت در ثروت این است که بدانید در این کره خاکی به اندازه کافی برای همه پول وجود دارد پس نباید به کم داشتن آن قانع باشید.

برای میلیونر شدن حتماً باید افکار افراد فقیر را کنار بگذارید و از جملاتی مثل این که ” پول از درخت نمی روید ” یا ” پول از آسمان نمی رسد” دوری کنید که پول زیاد می تواند برای همه انسانها وجود داشته باشد؛

تنها باید خودتان را شایسته آن بدانید. در وحله بعد باید این نکته را در نظر داشته باشید که افراد میلیونر فقط به خاطر پول کار نمی کنند و آن ها همیشه به کار خود اعتبار می بخشند و در حالی که همیشه به فکر ثروت هستند اما سعی می کنند که با کار کردن پتانسیل خود را نیز افزایش دهند.

مولتی میلیونرها هنگام سخت شدن کارها از اهداف و ارزش های خود دست نمی کشند. زمان برای افراد پولدار به گونه ای متفاوت عمل می کند.آنها بیشتر در حال خرید زمان هستند به گونه ای که هیچ زمانی را برای کار کردن از دست نمی دهند و به دنبال بهانه نیستند.

بسياري از ميلياردرها بر اين باورند که علاقه و اشتياق براي رسيدن به اهداف اهميت بسياري دارد. برخي حتي اين عامل را مهمترين ابزار موفقيت مي‌دانند و به همين دليل است که بايد به‌جاي اينکه اول از همه روي پول متمرکز شويد،

تمام تمرکزتان را روي شوق و انگيزه و علاقه‌هايتان بگذاريد و بگذاريد موفقيت به دنبال آنها بيايد.روش‌های جدیدی برای سرمایه‌گذاری، به جریان انداختن پول و درامد، تولید محصول بهتر و افزایش بهره‌وری و کارآمدی کشف می‌کنند و دائما در حال آموزش دادن خود هستند.

این آموزش‌ها کمک‌شان می‌کند اشتباه نکنند و مطمئن‌تر گام بردارند.اکثر ثروتمندان ذهنیت خود را به عنوان بزرگترین دلیل ثروتشان ذکر می کنند.مجموعه ای از باورها ، عادات و رفتارهاکه ثروتمندان را از بقیه جدا می کند.

ذهنیت ثروتمند به معنای هزینه کمتر، سرمایه گذاری عاقلانه و جستجوی راه هایی برای بهبود و توسعه وضعیت مالی با حداقل ریسک است.با درک این که چگونه ذهن ما کار می کند، این توانایی را خواهید داشت که با قرار دادن دائم خود در معرض ایده های ذهنیت ثروت ساز، یک فرد ثروتمند شوید.

ثروتمندان عادات مشترکی دارند  که باعث می شه هر روز پبشرفت کنند و موفقتر از قبل باشن . برای ثروتمند شدن فرمولهای خاصی وجود دارد که در ادامه با تک تکش آشنا می شید….

10

1- 80 درصد  ثروتمندان روی یک هدف مشخص تمرکز کرده اند.

می‌توانید در زمان مرور اهداف خود، جملات تاکیدی متناسب با اهداف‌تان هم بگویید و تکرار کنید. مطمئن باشید افراد بسیاری در سراسر جهان روز خود را با تمرکز روی اهدافشان آغاز می‌کنند.

افراد موفق بسیاری هر صبح اهداف خود را به‌همراه جملات تاکیدی مثبت بارها و بارها تکرار می‌کنند.

2

 

2- 76 درصد درصد ثروتمندان 4 روز در هفته ورزش می کنند.

ورزش در کنار یک رژیم غذایی سالم به تقویت خلق و خو، درمان بی خوابی و افزایش انرژی بدن کمک می کند، باعث لاغری و کاهش وزن می شود.

3

3- 63درصد  ثروتمندان موقع رفتن سر کار به کتابهای صوتی گوش می دهند.

گوش سپردن به کتاب‌هایی از جنس صدا و فرکانس!

کتاب‌های صوتی و گویا به ما امکان می‌دهند که این زمان‌های سرشار از بیهودگی را دوباره با قصه‌ها و کلمات احیا کنیم.

جمله کلیدی: «من در طول مسیر محل کار به کتاب‌های صوتی گوش می‌کنم.»

4

4- 81درصد ثروتمندان کارهایی را که باید انجام بدهند لیست می کنند.

داشتن یک فهرست از کارهای روزانه می‌تواند به روند کاری شما سرعت بخشد، همچنین تاثیر آن در ابعاد مختلف زندگی نیز نمایان می‌گردد،

5

 

5- 67 درصد ثروتمندان اهدافشان را روی کاغذ می آورند.

فهرست تمام مزایایی که با رسیدن به هدف تان بدست می آورید، روی کاغذ بنویسید. هر چه دلایل شما برای رسیدن به هدفتان بیشتر باشد، انگیزه شما برای عملی کردن هدف تان هم بیشتر می شود.

6

 

6-  6درصد ثروتمندان ممکن است بگویند چه در سرشان می گذرد.

ثروتمندان وقت خود را صرف اموری می‌کنند که به برنامه‌ریزی آنها کمک کند یا آنها را در تحقق اهداف‌شان یاری کند. برای اهداف و برنامه‌ریزی‌های شخصی و روزانه اولویت‌بندی می‌کنند و غیر ‌از آنان‌که ثروت‌های باد آورده نصیب‌شان شده، بقیه برای رسیدن به اهداف خود زحمت می‌کشند.

7

7- 76 درصد ثروتمندان می گویند عادات بد روزانه باعث بد شدن وضعیت مالیشان می شود.

۱. صبح زود از خواب بیدار شوید.

۲. بعد از بیدار شدن بلافاصله سراغ فضای مجازی نروید

۳. غذاهای سالم بخورید

۴. به‌طور منظم ورزش کنید

وهر آنچه که باعث می شود شما از عادات بد فاصله بگیرید را انجام بدهید…….

8

8-  44 درصد ثروتمندان 3 ساعت قبل از ساعت کاری شرکتشان بیدار می شوند.

 

9

 

9- 67 درصد ثروتمندان کمتر از روزی یکساعت تلویزیون نگاه می کنند.

جمله کلیدی: «من روزی یک ساعت تلویزیون می‌بینم.»
به یاد داشته باشید که نمی توانید همه را خوشحال کنید، بنابراین سعی کنید به جای این کار زندگی خود را کنترل کنید و از زندگی خود لذت ببرید..

در باکس نظرات منتظر دریافت پیامهاتون هستیم.

موفق باشید.

چه احساسی نسبت به این اطلاعات داشتید؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۹ رای