شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

کتاب انگیزش | 21 روش برای انگیزه دادن به تیم | برایان تریسی+pdf کتاب انگیزش | 21 روش برای انگیزه دادن به تیم | برایان تریسی+pdf
کتاب انگیزش | 21 روش برای انگیزه دادن به تیم | برایان تریسی+pdf کتاب انگیزش | 21 روش برای انگیزه دادن به تیم | برایان تریسی+pdf

کتاب انگیزش | 21 روش برای انگیزه دادن به تیم | برایان تریسی+pdf

امتیاز مشتریان: 5.0 از 1 رای
443 نمایش
9,900 تومان

کلید انگیزه دادن به کارمندان یا کار کنان و یا افراد تیم ایجاد محیط کاری شاد است. هرچه شادتر باشند، بهتر کار می‌کنند، بیشتر با یکدیگر همکاری می‌کنند، ‌خلاق‌تر می‌شوند و محیط کار مثبت‌تری خواهید داشت.

به گفته ارل نایتینگل «شادی درک مدام اهداف ارزشمند یا ایده‌آل‌ها است».

هرگاه افراد باور داشته باشند که در حال رشد هستند، بهتر و بهتر می‌شوند و به سمت بهترین آنچه می‌توانند باشند پیش می‌روند، شاد و باانگیزه خواهند شد. هیچ‌چیز بیش از اینکه شما به عنوان مدیر خود را وقف تعلیم و تربیت و ارتقای مداوم افرادتان کنید، باعث بروز این احساسات نمی‌شود.

یادگیری دائم، کلید عملکرد، انگیزش، اشتیاق و تعهد بالا است. اگر افراد روش انجام وظایفشان را ندانند، عزت نفسشان کاهش می‌یابد و به همین دلیل همانطور که در فصل قبل گفتیم آموزش شغل شماست.

با این حال، موضوع این فصل یادگیری مطالب لازم برای انجام درست کار توسط کارمندان نیست، بلکه این فصل به یادگیری دائم مطالب جدید در حوزه‌های جدید و به‌روز کردن دائم دانش و مهارت‌های کارمندان و گشودن راه‌های جدید برای رشد شخصی و حرفه‌ای آن‌ها در آینده می‌پردازد.

برایان تریسی نویسنده کتاب انگیزش
برایان تریسی نویسنده کتاب انگیزش

در مورد نویسنده کتاب انگیزش، استاد برایان تریسی:

  • نام:برایان تریسی
  • به انگلیسی: Brian Tracy
  • زادهٔ ۱۹۴۴ به شمسی 1322 در شارلوت‌تاون کانادا

برایان تریسی از نویسندگان کتابهای خودیاری و روانشناسی است، که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب صوتی ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است. برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است که آموزش های خود را برای فروش در این سایت قرار داده است.

برایان تریسی یکی از مشهورترین سخنرانان دنیاست. او علاوه بر نظریه‌ها و سخنرانی‌های خود، نویسنده ماهری هم هست و کتاب‌هایش میلیون‌ها نسخه به فروش رفته‌اند.
آقای برایان تریسی در ایران با کتاب «قورباغه‌ات را قورت بده» شهرت پیدا کرد؛ اما کتاب‌های بسیار کامل‌تر و کاربردی‌تری هم نوشته است.

درمورد برایان تریسی در ویکی‌پدیا 

فایل هایی که تا الان از برایان تریسی در مارکت ام ال ام منتشر شده به شرح زیر میباشد:

فصل های کتاب انگیزش از برایان تریسی:

فصل 1: عامل ایکس

در این فصل از کتاب انگیزش با عامل ایکس و با هفت روش انگیزه‌ساز در مدیریت کارکنان آشنا می‌شویم. می‌آموزید که با بررسی عوامل روانی که تعیین‌کننده عملکرد و بهره‌وری هستند، می‌توانید تفاوت زیادی در اثربخشی خود به عنوان مدیر و توانایی‌تان در کسب نتایج ایجاد کنید.

فصل 2: افراد مناسب را انتخاب کنید

انتخاب افراد مناسب نقطه شروع برتری در مدیریت است. 95 درصد موفقیت شما به عنوان مدیر به توانایی‌ انتخاب افراد مناسب بستگی دارد. اگر افراد نامناسبی را انتخاب کنید، دیگر اینکه چه کاری انجام ‌دهید، از چه تکنیک‌هایی استفاده کنید یا چطور تلاش کنید،‌ چندان فرقی نمی‌کند.

فصل 3: بگذارید با قدرت شروع کنند

کارمندان جدید تحت تأثیر نخستین برداشت‌های خود قرار می‌گیرند و وقتی نخستین تجربه و برداشتشان از شغل این باشد که زیر بار مسئولیت‌ها، اهداف و وظایف زیادی رفته‌اند، به سرعت تصور می‌کنند که اینجا مکانی است که باید سخت کار کنند.

فصل 4: انتظارات را واضح بیان کنید

کلید انگیزش ایجاد احساس فوق‌العاده در افراد نسبت به خودشان است. یکی از راه‌کار‌ها این است که باعث شوید احساس برنده‌ها را داشته باشند. در این فصل از کتاب انگیزش به پنج عامل بُرد که هر شخص برای گذشتن از خط پایان و احساس برنده شدن در کار به آن نیاز دارد پرداخته شده است.

فصل 5: مدیریت مشارکتی را به کار گیرید

مدیریت مشارکتی ابزاری نیرومند برای ایجاد مشارکت،‌ تعهد، وفاداری و مالکیت کار است. تعهد کارمندان به انجام کار باکیفیت‌ نسبت مستقیمی با میزان مشارکت آن‌ها در تعیین اهداف و معیارها دارد. در این فصل از کتاب انگیزش با پنج عنصر مهم برای ایجاد یک تیم کاری با عملکرد عالی آشنا می‌شویم.

فصل 6: چهار عامل انگیزش

چهار عامل در هر سازمانی وجود دارد و سطوح انگیزه کارکنان چه مثبت و چه منفی را مشخص می‌کند. خوشبختانه هر یک از این اجزاء را می‌توان به شکلی مثبت و اغلب با جایگزینی رهبری جدید در کسب‌و‌کار، به جای رهبری که شیوه مدیریتش برای گرفتن بهترین عملکرد از افراد مناسب نبوده، تغییر داد. در این فصل از کتاب انگیزش باه چهار عاملی که مبنای انگیزه دادن به هر فرد سازمان است پرداخته شده است.

فصل 7: سه اصل انگیزش

سه اصل انگیزش در هر سازمان و کسب‌وکاری یافت می‌شوند و اثر زیادی بر اشتیاق و تعهد کارمندان دارند. انگیزاننده ها در داشتن عملکرد عالی در کارمندان تاثر بسزایی دارد. همچنین در این فصل از کتاب انگیزش به چهار سطح عملکرد کارکنان پرداخته شده است.

فصل 8: مدیریت بر اساس ارزش‌ها

یکی از نشانه‌های مدیران برتر این است که ارزش‌های بسیار شفافی دارند. مدیران برتر می‌دانند که نمی‌توان افرادی را که ارزش‌هایشان با ارزش‌های سازمان هماهنگ نیست ترغیب به انجام وظیفه یا کار کردن برای سازمان کرد.

فصل 9: استفاده از مدیریت هدف محور

مدیریت هدف محور یکی از نیرومندترین و استوارترین انگیزاننده‌ها در دنیای کار است. مدیریت هدف محور، روشی فوق‌العاده در صرفه‌جویی زمان برای یک مدیر شایسته است. در این فصل از کتاب انگیزش با مفهوم مدیریت هدف‌محور و با چهار گام در مدیریت هدف محور آشنا می‌شویم.

فصل 10: استفاده از مدیریت موردی

مدیریت موردی یک ابزار مدیریتی فوق‌العاده است که می‌توان در هر شرایطی از آن استفاده کرد. این ابزار انگیزه‌ای عالی برای افزایش عملکرد است، زیرا اطمینان و شایستگی بیشتری به افراد می‌بخشد. همچنین مدیریت موردی شما را قادر می‌سازد تا کارهای بیشتری انجام دهید و مهارت‌‌ها و استعدادهای شخصی‌تان به عنوان مدیر را چندین برابر کارمندان کنید.

فصل 11: اصل پارِتو را به کار گیرید

انگیزش زمانی نمایان می‌شود که افراد با استعداد روی وظایف مهم کار کرده و آن‌ها را یکی پس از دیگری به پایان می‌رسانند. زمانی افراد بی‌انگیزه می‌شوند که ناآگاهانه روی وظایف کم اهمیتی کار می‌کنند که ارزش انگیزشی کمی دارد و حتی اگر این کار را به انجام برسانند هم سود چندانی عایدشان نمی‌شود.

فصل 12: معلم باشید

وقتی زمانی را به تربیت افراد اختصاص دهید، می‌توانید ارزش آن‌ها و همچنین ارزش کارشان برای سازمان را افزایش دهید. یکی از مهم‌ترین نقش‌های شما به عنوان مدیر آموزش روش انجام کار و بهبود آن به کارمندان است. آموزش یکی از مهمترین فعالیت‌های مهم مدیر است.

فصل 13: همواره به تعلیم و تربیت بپردازید

این فصل از کتاب انگیزش به یادگیری دائم مطالب جدید در حوزه‌های جدید و به‌روز کردن دائم دانش و مهارت‌های کارمندان و گشودن راه‌‌های جدید برای رشد شخصی و حرفه‌ای آن‌ها در آینده می‌پردازد. تنها مزیت رقابتی ما توانایی یادگیری و اِعمال سریعتر ایده‌‌های جدید نسبت به رقبا است.

فصل 14: بر اصل خطای صفر تاکید کنید

اگر می‌خواهید افراد احساس برنده بودن داشته باشند، باید محیطی ایجاد کنید که آن‌ها را تشویق به برد کند. پیروزی در دنیای کار تا حد زیادی به انجام کارهای باکیفیت و شناخته شدن در این زمینه بستگی دارد. در این فصل از کتاب انگیزش با مفهوم خطای صفر و استانداردهای کیفیت آشنا می‌شویم.

فصل 15: چرخه‌ها و تیم‌های کیفیت را معرفی کنید

با سازماندهی افراد در غالب چرخه‌های کیفیت و تیم‌های کیفیت، آن‌ها را ترغیب و تشویق می‌کنید که در راستای بهبود کیفیت، مسئولیت‌های بزرگ‌تری را بپذیرند. در این فصل از کتاب انگیزش می‌آموزیم که چگونه معیارهای کیفی خاصی را برای هر حوزه مهم از کسب‌وکار تعیین کرده و سپس به دنبال راه‌هایی برای پیشرفت دائم و بی‌وقفه در هر یک از آن حوزه‌ها باشیم.

فصل 16: جلسات طوفان ذهنی داشته باشید

طوفان ذهنی یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای آزادسازی تفکر خلاق و ایجاد انگیزه در هر سازمان و یکی از مهم‌ترین ابزارهای مدیر برای حل مشکلات، غلبه بر موانع، دستیابی به اهداف کاری و ایجاد تیمی قدرتمند از افراد بسیار متعهد است.

فصل 17: مربی شوید

هیچ‌کس به تنهایی موفق نمی‌شود. هرکسی که امروز موفق است، در سایه ایده‌ها، اطلاعات، دانش و هدایت افرادی به موفقیت رسیده است که در کارش با آن‌ها ملاقات کرده است. یکی از بزرگ‌ترین تقدیرها از شما به عنوان مدیر تعداد افرادی است که معتقدند شما آن‌ها را به شخصی که امروز هستند، تبدیل کرده‌اید.

فصل 18: با سرمشق بودن مدیریت کنید

یکی از مهم‌ترین وظایف مدیر، مدیریت با سرمشق بودن برای کارمندان است. این کار به آن‌ها کمک می‌کند تا خود ایده‌آلشان را با شبیه شدن به فردی که او را تحسین و تکریم می‌کنند شکل دهند. باید بدانید که در شرکت همه کارمندان به شما نگاه می‌کنند و شما سرمشق آن‌ها هستید.

فصل 19: به کارمندان گوش دهید

مدیران گوش شنوا دارند. رهبران برتر کسب‌و‌کار دو برابر مقداری که حرف می‌زنند، گوش می‌دهند. گوش دادن دقیق به دیگران یک ابزار انگیزشی فوق‌العاده نیرومند است که نه‌تنها آن‌ها را قوی می‌کند، بلکه شما را نیز قوی کرده و به مدیر آگاه‌ بهتر و بهتری تبدیل می‌کند.

فصل 20: عامل دوستی را به یاد داشته باشید

عامل دوستی یک ویژگی ارتباطی بسیار مهم است که افراد را قادر می‌سازد تا نهایت تلاششان را انجام دهند. وجود عامل دوستی اثر بزرگی بر عملکرد عالی‌ کارمندان، دستیابی به مزیت و احساس فوق‌العاده بودن نسبت به خودشان دارد.

فصل 21: جادوی انگیزش خلق کنید

هدف شما این است که تیم برنده‌ای متشکل از افراد بسیار باانگیزه ایجاد کنید که نهایت تلاششان را در راستای دستیابی به اهداف سازمان به کار ‌بندند. در این فصل از کتاب انگیزش به هفت عادت پرداخته شده است که هر روز می‌توانید آن‌ها را در انگیزه دادن به افراد برای عملکرد بهتر و آزاد کردن پنجاه درصد ظرفیت بی‌استفاده‌ای که اکثر آن‌ها با خودشان سر کار می‌آورند و دوباره در انتهای روز به خانه می‌برند به کارگیرید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.
443 نمایش
9,900 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی همیشگی به فایل محصول
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و فایل خریداری شده
گرفتن 500 امتیاز در باشگاه مشتریان برای خرید محصول
اضافه شدن 5% از قیمت محصول به کیف پولتان به عنوان هدیه
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک کتاب خوان حرفه ای
شما می توانید این محصول و 476 محصول دیگر را با خرید اشتراک ویژه، رایگان دانلود نمایید.
کتاب انگیزش | 21 روش برای انگیزه دادن به تیم | برایان تریسی+pdf
امتیاز مشتریان: 5 از 1 رای
تعداد صفحات: 130 صفحه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 1.37 مگابایت
فرمت: pdf
زبان: فارسی
استپ: صاحبان کسب و کار، تیم داران
برگزارکننده: برایان تریسی
به روز شده در:
فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام

سایر محصولات ساناز امیری Other Products

سمینار تصویری | اتصال فروش -دارن هاردی + دوبله فارسی
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
استراتژی های کاربردی  برای دست آوردهای بزرگ در سمینار اتصال فروش دارن هاردی مدیر مجله موفقیت امریکا و  عامل موفقیت و محبوبیت مجله ی موفقیت می باشد . دارن هاردی  با دو دهه سابقه ی عالی در رهبری  اقتصادی ،با تجربه ی منحصر به فرد در این زمینه،سابقه ی همکاری و مصاحبه و با افراد [...]
247 نمایش
5.0
25,900 تومان
کتاب صوتی محدودیت صفر 2 نسخه کامل
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
کتاب صوتی محدودیت صفر نوشته جو ویتالی و ایهالیا کالاهولن، به اصول مهم روانشناسی، علمی و معنوی اشاره می‌کند و موفقیت و رسیدن به هدف را از جنبه‌های مذهبی مورد بررسی قرار می‌دهد. این کتاب از دانش کهن بومیان هاوایی برگرفته شده است. روش این بومیان با نام هو اوپونو پونو شیوه‌ای [...]
393 نمایش
5.0
25,900 تومان
کتاب صوتی عادت های اتمی از جیمز کلیر
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
عادت های اتمی، یک راه ساده و اثبات شده برای ایجاد عادت های خوب و شکستن عادت های بد تغییرات کوچک، نتایج قابل توجه عادت های اتمی، به سبکی جالب و روان، به ما یاد می دهد که چگونه با شناخت عادتهای کوچک و مدیریت این عادتها، هر روز یک درصد بهتر شویم. هر روز […]
746 نمایش
5.0
15,900 تومان
کتاب صوتی 9 مرد موفق و 90 رمز موفقیت
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
کتاب صوتی 9 مرد موفق و 90 رمز موفقیت یک فایل حرفه ای پر از تجربیات حرفه ای که میلیون‌ها دلار ارزش دارد، همراه ما باشید در مارکت ام ال ام تا بیشتر با کتاب صوتی 9 مرد موفق و 90 رمز موفقیت آشنا شوید و بتوانید این کتاب صوتی ارزشمند را دانلود کنید. این […]
721 نمایش
5.0
5,900 تومان

سایر دوره های ساناز امیری Related Courses

مینی دوره ایجاد فرهنگ مسئولیت پذیری در تیم
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
چیزی که یک لیدر خوب رو از لیدر عالی مجزا میکنه توانایی پاسخگویی اون لیدر به سازمانشه، مینی دوره building accountability into your culture یا ایجاد فرهنگ مسئولیت پذیری در تیم از مایک فیگلیولو به بهترین شکل ممکن به شما در زمان های کوتاه 1 تا 3 دقیقه ای و در کل 35 دقیقه به […]
781 نمایش
5.0
58,900 تومان
دوره کامل مسیر سریع کارآفرینی دوبله فارسی از دارن هاردی
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
سلام به مسیر کارآفرینی خوش آمدید. بلیط الکترونیک شما در موفقیت صادر شده، من دارن هاردی هستم راهنمای شما در این سفر هیجان انگیز هستم، مسیر سریع شما برای موفقیت در سرزمین کارآفرینی که کمک میکنه از دستم خلاص بشید و سریع به موفقیت برسید. شما از همین الان در شهر بازی کارآفرینی، [...]
1105 نمایش
4.0
849,000 تومان
دوره کامل چطور یک جلسه سطح بالا، حرفه ای و سازنده برگزار کنیم؟
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
ما در مارکت ام ال ام همیشه به دنبال با کیفیت ترین آموزش ها برای رشد هرچه بهتر و با اطلاعات تر تیم شما هستیم و حتی در بیشتر مواقع این اطلاعات را تیم تولید محتوای مارکت ام ال ام اختصاصی تولید می‌کند، فارق از اینکه شما درچه شرکتی فعالیت می‌کنید، زیرا تیم مارکت ام […]
1617 نمایش
5.0
65,900 تومان
دوره کارخانه تولید اطلاعات ژان بقوسیان
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
در خدمت شما هستیم با دوره بینظیر کارخانه تولید اطلاعات، که شما با دیدن این دوره بینظیریاد میگیرید که چگونه تخصص خود را به اطلاعات با کیفیت تبدیل کنید، آن را برای فروش قرار دهید تا بتوانید به یک درآمد مستمر و روبه رشد دست پیدا کنید. چگونه با روزی چهار ساعت کار تخصصی درآمدی [...]
1589 نمایش
5.0
490,000 تومان

محصولات مرتبط Related Products

کتاب تشویق همه چیز را دگرگون میسازد | جان ماکسول 140 صفحه
25% تخفیف
LeaderALi67 (NM)
LeaderALi67 (NM) سلام. من متولد سال 67 هستم. حدود 4 سال بازاریابی شبکه ای کار کردم. یکی از بهترین انتخاب های زندگیم نتورک بود. درسته که مثل هر شغل دیگه ای یک سری سختی هایی داره ولی در کل تاثیر خیلی خوبی توی زندگیم و شخصیتم گذاشته. تعدادی فایل دارم که به نظرم میتونه توی مسیر نتورکتون کمک تون کنه. امیداوارم که براتون مفید باشه. موفق باشید.
کتاب تشویق همه چیز را دگرگون میسازد را عموما به اسم کتاب تشویق بین نتورکرها معروف است، کتاب بسیار حرفه ای نوشته استاد بزرگ جان سی ماکسول. چند سال پیش بود که اسم این کتاب عالی رو شنیدم و ماه ها توی کتاب فروشی ها دنبالش بودم ولی پیداش نکردم. در آخر صاحب یکی از […]
5 نمایش
5.0
15,000 تومان
قدرت شبکه های اجتماعی در بازاریابی شبکه ای | اریک وور 94 دقیقه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
اریک وور یک دید متفاوتی به بازاریابی شبکه ای داره وهمین باعث شده که اطلاعات ویدیو قدرت شبکه های اجتماعی در بازاریابی شبکه ای رو طراحی کنه، تا دید خودش رو نسبت به این دنیای وسیع و استفاده از آن در نتورک رو بیان کنه. به گفته اریک وور شکت های زیادی در ابتدا مقاوت […]
69 نمایش
5.0
38,900 تومان
کتاب صوتی دعوتگر حرفه ای | تیم سلز 457 دقیقه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
 در کتاب دعوتگر حرفه ای، تیم سلز علم و درک شما را از مسئله دعوت به سطح بالاتری برده و به شما آموزش دهد که دعوت از همکاران احتمالی را به شیوه‌ای حرفه‌ای انجام دهید. به‌ گونه‌ای که نه تنها به انجام بازاریابی شبکه‌ای ببالید بلکه همکار احتمالی شما نیز تجربه‌ای پسندیده داشته [...]
218 نمایش
5.0
28,900 تومان
سمینار پرداخت بهای موفقیت | آرون جورج 89 دقیقه تصویری
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
سمینار پرداخت بهای موفقیت از سری سمینارهای جشن ویکان 2020 میباشد که ابتدا ویجی اسواران سران وی یا وی پاتنرهارو VP معرفی میکنن بعد به مدت 25 روز این سمینارها هر رو با یکی از VP ها برگزار میشود. برگزار کننده سمینار پرداخت بهای موفقیت جناب آرون جورج لیدر میباشد که ویجی اسواران [...]
242 نمایش
5.0
78,900 تومان
199962 شناسه محصول
443 نمایش