شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

کتاب انگیزش | 21 روش برای انگیزه دادن به تیم | برایان تریسی+pdf کتاب انگیزش | 21 روش برای انگیزه دادن به تیم | برایان تریسی+pdf
کتاب انگیزش | 21 روش برای انگیزه دادن به تیم | برایان تریسی+pdf کتاب انگیزش | 21 روش برای انگیزه دادن به تیم | برایان تریسی+pdf

کتاب انگیزش | 21 روش برای انگیزه دادن به تیم | برایان تریسی+pdf

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
17 فروش
9.900 تومان

کلید انگیزه دادن به کارمندان یا کار کنان و یا افراد تیم ایجاد محیط کاری شاد است. هرچه شادتر باشند، بهتر کار می‌کنند، بیشتر با یکدیگر همکاری می‌کنند، ‌خلاق‌تر می‌شوند و محیط کار مثبت‌تری خواهید داشت.

به گفته ارل نایتینگل «شادی درک مدام اهداف ارزشمند یا ایده‌آل‌ها است».

هرگاه افراد باور داشته باشند که در حال رشد هستند، بهتر و بهتر می‌شوند و به سمت بهترین آنچه می‌توانند باشند پیش می‌روند، شاد و باانگیزه خواهند شد. هیچ‌چیز بیش از اینکه شما به عنوان مدیر خود را وقف تعلیم و تربیت و ارتقای مداوم افرادتان کنید، باعث بروز این احساسات نمی‌شود.

یادگیری دائم، کلید عملکرد، انگیزش، اشتیاق و تعهد بالا است. اگر افراد روش انجام وظایفشان را ندانند، عزت نفسشان کاهش می‌یابد و به همین دلیل همانطور که در فصل قبل گفتیم آموزش شغل شماست.

با این حال، موضوع این فصل یادگیری مطالب لازم برای انجام درست کار توسط کارمندان نیست، بلکه این فصل به یادگیری دائم مطالب جدید در حوزه‌های جدید و به‌روز کردن دائم دانش و مهارت‌های کارمندان و گشودن راه‌های جدید برای رشد شخصی و حرفه‌ای آن‌ها در آینده می‌پردازد.

برایان تریسی نویسنده کتاب انگیزش
برایان تریسی نویسنده کتاب انگیزش

در مورد نویسنده کتاب انگیزش، استاد برایان تریسی:

  • نام:برایان تریسی
  • به انگلیسی: Brian Tracy
  • زادهٔ ۱۹۴۴ به شمسی 1322 در شارلوت‌تاون کانادا

برایان تریسی از نویسندگان کتابهای خودیاری و روانشناسی است، که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب صوتی ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است. برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است که آموزش های خود را برای فروش در این سایت قرار داده است.

برایان تریسی یکی از مشهورترین سخنرانان دنیاست. او علاوه بر نظریه‌ها و سخنرانی‌های خود، نویسنده ماهری هم هست و کتاب‌هایش میلیون‌ها نسخه به فروش رفته‌اند.
آقای برایان تریسی در ایران با کتاب «قورباغه‌ات را قورت بده» شهرت پیدا کرد؛ اما کتاب‌های بسیار کامل‌تر و کاربردی‌تری هم نوشته است.

درمورد برایان تریسی در ویکی‌پدیا 

فایل هایی که تا الان از برایان تریسی در مارکت ام ال ام منتشر شده به شرح زیر میباشد:

فصل های کتاب انگیزش از برایان تریسی:

فصل 1: عامل ایکس

در این فصل از کتاب انگیزش با عامل ایکس و با هفت روش انگیزه‌ساز در مدیریت کارکنان آشنا می‌شویم. می‌آموزید که با بررسی عوامل روانی که تعیین‌کننده عملکرد و بهره‌وری هستند، می‌توانید تفاوت زیادی در اثربخشی خود به عنوان مدیر و توانایی‌تان در کسب نتایج ایجاد کنید.

فصل 2: افراد مناسب را انتخاب کنید

انتخاب افراد مناسب نقطه شروع برتری در مدیریت است. 95 درصد موفقیت شما به عنوان مدیر به توانایی‌ انتخاب افراد مناسب بستگی دارد. اگر افراد نامناسبی را انتخاب کنید، دیگر اینکه چه کاری انجام ‌دهید، از چه تکنیک‌هایی استفاده کنید یا چطور تلاش کنید،‌ چندان فرقی نمی‌کند.

فصل 3: بگذارید با قدرت شروع کنند

کارمندان جدید تحت تأثیر نخستین برداشت‌های خود قرار می‌گیرند و وقتی نخستین تجربه و برداشتشان از شغل این باشد که زیر بار مسئولیت‌ها، اهداف و وظایف زیادی رفته‌اند، به سرعت تصور می‌کنند که اینجا مکانی است که باید سخت کار کنند.

فصل 4: انتظارات را واضح بیان کنید

کلید انگیزش ایجاد احساس فوق‌العاده در افراد نسبت به خودشان است. یکی از راه‌کار‌ها این است که باعث شوید احساس برنده‌ها را داشته باشند. در این فصل از کتاب انگیزش به پنج عامل بُرد که هر شخص برای گذشتن از خط پایان و احساس برنده شدن در کار به آن نیاز دارد پرداخته شده است.

فصل 5: مدیریت مشارکتی را به کار گیرید

مدیریت مشارکتی ابزاری نیرومند برای ایجاد مشارکت،‌ تعهد، وفاداری و مالکیت کار است. تعهد کارمندان به انجام کار باکیفیت‌ نسبت مستقیمی با میزان مشارکت آن‌ها در تعیین اهداف و معیارها دارد. در این فصل از کتاب انگیزش با پنج عنصر مهم برای ایجاد یک تیم کاری با عملکرد عالی آشنا می‌شویم.

فصل 6: چهار عامل انگیزش

چهار عامل در هر سازمانی وجود دارد و سطوح انگیزه کارکنان چه مثبت و چه منفی را مشخص می‌کند. خوشبختانه هر یک از این اجزاء را می‌توان به شکلی مثبت و اغلب با جایگزینی رهبری جدید در کسب‌و‌کار، به جای رهبری که شیوه مدیریتش برای گرفتن بهترین عملکرد از افراد مناسب نبوده، تغییر داد. در این فصل از کتاب انگیزش باه چهار عاملی که مبنای انگیزه دادن به هر فرد سازمان است پرداخته شده است.

فصل 7: سه اصل انگیزش

سه اصل انگیزش در هر سازمان و کسب‌وکاری یافت می‌شوند و اثر زیادی بر اشتیاق و تعهد کارمندان دارند. انگیزاننده ها در داشتن عملکرد عالی در کارمندان تاثر بسزایی دارد. همچنین در این فصل از کتاب انگیزش به چهار سطح عملکرد کارکنان پرداخته شده است.

فصل 8: مدیریت بر اساس ارزش‌ها

یکی از نشانه‌های مدیران برتر این است که ارزش‌های بسیار شفافی دارند. مدیران برتر می‌دانند که نمی‌توان افرادی را که ارزش‌هایشان با ارزش‌های سازمان هماهنگ نیست ترغیب به انجام وظیفه یا کار کردن برای سازمان کرد.

فصل 9: استفاده از مدیریت هدف محور

مدیریت هدف محور یکی از نیرومندترین و استوارترین انگیزاننده‌ها در دنیای کار است. مدیریت هدف محور، روشی فوق‌العاده در صرفه‌جویی زمان برای یک مدیر شایسته است. در این فصل از کتاب انگیزش با مفهوم مدیریت هدف‌محور و با چهار گام در مدیریت هدف محور آشنا می‌شویم.

فصل 10: استفاده از مدیریت موردی

مدیریت موردی یک ابزار مدیریتی فوق‌العاده است که می‌توان در هر شرایطی از آن استفاده کرد. این ابزار انگیزه‌ای عالی برای افزایش عملکرد است، زیرا اطمینان و شایستگی بیشتری به افراد می‌بخشد. همچنین مدیریت موردی شما را قادر می‌سازد تا کارهای بیشتری انجام دهید و مهارت‌‌ها و استعدادهای شخصی‌تان به عنوان مدیر را چندین برابر کارمندان کنید.

فصل 11: اصل پارِتو را به کار گیرید

انگیزش زمانی نمایان می‌شود که افراد با استعداد روی وظایف مهم کار کرده و آن‌ها را یکی پس از دیگری به پایان می‌رسانند. زمانی افراد بی‌انگیزه می‌شوند که ناآگاهانه روی وظایف کم اهمیتی کار می‌کنند که ارزش انگیزشی کمی دارد و حتی اگر این کار را به انجام برسانند هم سود چندانی عایدشان نمی‌شود.

فصل 12: معلم باشید

وقتی زمانی را به تربیت افراد اختصاص دهید، می‌توانید ارزش آن‌ها و همچنین ارزش کارشان برای سازمان را افزایش دهید. یکی از مهم‌ترین نقش‌های شما به عنوان مدیر آموزش روش انجام کار و بهبود آن به کارمندان است. آموزش یکی از مهمترین فعالیت‌های مهم مدیر است.

فصل 13: همواره به تعلیم و تربیت بپردازید

این فصل از کتاب انگیزش به یادگیری دائم مطالب جدید در حوزه‌های جدید و به‌روز کردن دائم دانش و مهارت‌های کارمندان و گشودن راه‌‌های جدید برای رشد شخصی و حرفه‌ای آن‌ها در آینده می‌پردازد. تنها مزیت رقابتی ما توانایی یادگیری و اِعمال سریعتر ایده‌‌های جدید نسبت به رقبا است.

فصل 14: بر اصل خطای صفر تاکید کنید

اگر می‌خواهید افراد احساس برنده بودن داشته باشند، باید محیطی ایجاد کنید که آن‌ها را تشویق به برد کند. پیروزی در دنیای کار تا حد زیادی به انجام کارهای باکیفیت و شناخته شدن در این زمینه بستگی دارد. در این فصل از کتاب انگیزش با مفهوم خطای صفر و استانداردهای کیفیت آشنا می‌شویم.

فصل 15: چرخه‌ها و تیم‌های کیفیت را معرفی کنید

با سازماندهی افراد در غالب چرخه‌های کیفیت و تیم‌های کیفیت، آن‌ها را ترغیب و تشویق می‌کنید که در راستای بهبود کیفیت، مسئولیت‌های بزرگ‌تری را بپذیرند. در این فصل از کتاب انگیزش می‌آموزیم که چگونه معیارهای کیفی خاصی را برای هر حوزه مهم از کسب‌وکار تعیین کرده و سپس به دنبال راه‌هایی برای پیشرفت دائم و بی‌وقفه در هر یک از آن حوزه‌ها باشیم.

فصل 16: جلسات طوفان ذهنی داشته باشید

طوفان ذهنی یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای آزادسازی تفکر خلاق و ایجاد انگیزه در هر سازمان و یکی از مهم‌ترین ابزارهای مدیر برای حل مشکلات، غلبه بر موانع، دستیابی به اهداف کاری و ایجاد تیمی قدرتمند از افراد بسیار متعهد است.

فصل 17: مربی شوید

هیچ‌کس به تنهایی موفق نمی‌شود. هرکسی که امروز موفق است، در سایه ایده‌ها، اطلاعات، دانش و هدایت افرادی به موفقیت رسیده است که در کارش با آن‌ها ملاقات کرده است. یکی از بزرگ‌ترین تقدیرها از شما به عنوان مدیر تعداد افرادی است که معتقدند شما آن‌ها را به شخصی که امروز هستند، تبدیل کرده‌اید.

فصل 18: با سرمشق بودن مدیریت کنید

یکی از مهم‌ترین وظایف مدیر، مدیریت با سرمشق بودن برای کارمندان است. این کار به آن‌ها کمک می‌کند تا خود ایده‌آلشان را با شبیه شدن به فردی که او را تحسین و تکریم می‌کنند شکل دهند. باید بدانید که در شرکت همه کارمندان به شما نگاه می‌کنند و شما سرمشق آن‌ها هستید.

فصل 19: به کارمندان گوش دهید

مدیران گوش شنوا دارند. رهبران برتر کسب‌و‌کار دو برابر مقداری که حرف می‌زنند، گوش می‌دهند. گوش دادن دقیق به دیگران یک ابزار انگیزشی فوق‌العاده نیرومند است که نه‌تنها آن‌ها را قوی می‌کند، بلکه شما را نیز قوی کرده و به مدیر آگاه‌ بهتر و بهتری تبدیل می‌کند.

فصل 20: عامل دوستی را به یاد داشته باشید

عامل دوستی یک ویژگی ارتباطی بسیار مهم است که افراد را قادر می‌سازد تا نهایت تلاششان را انجام دهند. وجود عامل دوستی اثر بزرگی بر عملکرد عالی‌ کارمندان، دستیابی به مزیت و احساس فوق‌العاده بودن نسبت به خودشان دارد.

فصل 21: جادوی انگیزش خلق کنید

هدف شما این است که تیم برنده‌ای متشکل از افراد بسیار باانگیزه ایجاد کنید که نهایت تلاششان را در راستای دستیابی به اهداف سازمان به کار ‌بندند. در این فصل از کتاب انگیزش به هفت عادت پرداخته شده است که هر روز می‌توانید آن‌ها را در انگیزه دادن به افراد برای عملکرد بهتر و آزاد کردن پنجاه درصد ظرفیت بی‌استفاده‌ای که اکثر آن‌ها با خودشان سر کار می‌آورند و دوباره در انتهای روز به خانه می‌برند به کارگیرید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.
17 فروش
9.900 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
با هر 10 هزار تومان خرید 2 امتیاز
بازگشت 5% از مبلغ خرید به کیف پول حساب کاربری‌تان
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک کتاب خوان حرفه ای
شما می توانید این محصول و 499 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
کتاب انگیزش | 21 روش برای انگیزه دادن به تیم | برایان تریسی+pdf
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
تعداد صفحات: 130 صفحه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 1.37 مگابایت
فرمت: pdf
زبان: فارسی
استپ: صاحبان کسب و کار، تیم داران
برگزارکننده: برایان تریسی
به روز شده در:
فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام

سایر محصولات ساناز امیری Other Products

دعوت به روش یخ شکن ها | صوتی 45 دقیقه
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
در فایل صوتی آموزش دعوت به روش یخ شکن ها کتاب معروف تام شرایتر میباشد، کتاب صوتی یخ شکن ها، کتاب pdf یخ شکن ها، از این لینک ها میتوانید کتاب یخ شکن ها را تهیه و دانلود کنید. در این فایل صوتی چکیده ای اطلاعات یک لیدر، اطلاعات لازم برای دعوت به شما داده […]
17 فروش
5.0
15.900 تومان
جلسه عزت نفس از لیدر هادی شکوری | 95 دقیقه
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
در جلسه عزت نفس، لیدر هادی شکوری درباره یک تضاد بسیار آشنا بین افراد صحبت میکند، تضاد بین خواستن و عادت ها، اینکه شما به طور مثال دوست دارید لاغر بشید و عادت به نخوردن شام ندارید. فرد دوست داره توی نتورک موفق بشه ولی کتاب نمی‌خونه، فرد دوست داره یک آدم شناخته شده باشه، […]
116 فروش
4.7
45.900 تومان
کتاب صوتی راهبی که فراری اش را فروخت – 568 دقیقه | رابین شرما
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
رابین شارما در کتاب راهبی که فراری اش را فروخت، سعی دارد دریچه‌ای از بُعد برتر وجودمان را برایمان بشکافد، دریچه‌ای که در 24 ساعت شبانه روز یا حتی شاید در همه‌ی عمر، لحظه‌ای هم به آن توجه نداشته باشیم، غافل از اینکه فقط اوست که می‌ماند. حدود 10 سال قبل، کتاب راهبی که فراری [...]
11 فروش
5.0
25.900 تومان
کامل ترین پکیج ویژه مجموعه ۱۰ قانون موفقیت | 30 فرد ثروتمند و موفق
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
هر فرد بنامی در دنیا که اسم و رسمی برای خود دارد، از مشهور ترین افراد، برای خود چندین قانون موفقیت دارد، سعی کردیم در این پکیج لیستی از اساتید موفق دنیا را جمع آوری کنیم و از زبان خودشان 10 قانون موفقیت زندگی و کسب و کارشان را گردآوری کنیم. در این پکیج مجموعه […]
14 فروش
5.0
390.000 تومان

سایر دوره های ساناز امیری Related Courses

مینی دوره ایجاد فرهنگ مسئولیت پذیری در تیم
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
چیزی که یک لیدر خوب رو از لیدر عالی مجزا میکنه توانایی پاسخگویی اون لیدر به سازمانشه، مینی دوره building accountability into your culture یا ایجاد فرهنگ مسئولیت پذیری در تیم از مایک فیگلیولو به بهترین شکل ممکن به شما در زمان های کوتاه 1 تا 3 دقیقه ای و در کل 35 دقیقه به […]
13 دانشجو
5.0
58.900 تومان
دوره کامل مسیر سریع کارآفرینی دوبله فارسی از دارن هاردی
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
سلام به مسیر کارآفرینی خوش آمدید. بلیط الکترونیک شما در موفقیت صادر شده، من دارن هاردی هستم راهنمای شما در این سفر هیجان انگیز هستم، مسیر سریع شما برای موفقیت در سرزمین کارآفرینی که کمک میکنه از دستم خلاص بشید و سریع به موفقیت برسید. شما از همین الان در شهر بازی کارآفرینی، [...]
10 دانشجو
4.0
849.000 تومان
دوره کامل چطور یک جلسه سطح بالا، حرفه ای و سازنده برگزار کنیم؟
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
ما در مارکت ام ال ام همیشه به دنبال با کیفیت ترین آموزش ها برای رشد هرچه بهتر و با اطلاعات تر تیم شما هستیم و حتی در بیشتر مواقع این اطلاعات را تیم تولید محتوای مارکت ام ال ام اختصاصی تولید می‌کند، فارق از اینکه شما درچه شرکتی فعالیت می‌کنید، زیرا تیم مارکت ام […]
119 دانشجو
5.0
65.900 تومان
دوره کارخانه تولید اطلاعات ژان بقوسیان
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
در خدمت شما هستیم با دوره بینظیر کارخانه تولید اطلاعات، که شما با دیدن این دوره بینظیریاد میگیرید که چگونه تخصص خود را به اطلاعات با کیفیت تبدیل کنید، آن را برای فروش قرار دهید تا بتوانید به یک درآمد مستمر و روبه رشد دست پیدا کنید. چگونه با روزی چهار ساعت کار تخصصی درآمدی [...]
10 دانشجو
5.0
490.000 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار برخیز و بدرخش از پاتمن سناتیراجا در تایلند | freedom bangkok
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
قبل از اینکه بخوام سمینار برخیز و بدرخش پاتمن در تایلند را بهتون معرفی کنم، ویدیوهای زیادی از سمینارهای گوناگون پاتمن وجود داره که ترجمه نشده، با موضوعات مختلف که برخی ها کاربردی و برخی ها خیر. طبق تجربه کاری ما گلچینی از این سمینارها را فارق از سال برگزاریشون با توجه به [...]
113 فروش
5.0
85.900 تومان
کتاب صوتی عظمت خود را دریابید | وین دایر+150 دقیقه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
کتاب عظمت خود را دریابید، یکی از کتاب های اصلی برای افراد مشغول در بازاریابی شبکه ای میباشد این کتاب را افرادی باید مطالعه کنند یا گوش کنند که حداقل 5 نفر در سازمانشان فعال باشند. در کتاب عظمت خود را دریابید دکتر وین دایر به این اصل را توضیح میدهد که چرا افراد مریض […]
15 فروش
4.2
22.900 تومان
دعوت حرفه ای به سبک رندی گیج | دعوت در نتورک +10 صفحه
کامران فخری
کامران فخری رسالت من کمک به موفقیت هرچه تمام تر شماست ، فخری
جزوه دعوت حرفه ای، دعوت در نتورک به سبک رندی گیج شامل 12 مرحله حرفه ای برای دعوت میباشد، 12 جمله اولیه که حین دعوت باید پشت تلفن بگید، دعوت در نتورک یک امر بدیهی‌ است هر نتورکری باید بتونه انجامش بده. رندی گیج با بیش از 20 سال سابقه در بازاریابی شبکه ای فایل […]
134 فروش
5.0
8.900 تومان
کتاب 27 راز تضمینی برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای | pdf
نتورکر یار
نتورکر یار تیم "نتورکر یار" در حال حاضر در زمینه آموزش های کاربردی شبکه سازی و شبکه داری و با تلاش برای ارتقاء بازاریابان شبکه ای، در حال تولید محتوای آموزشی در جهت گسترش دانش افرادی که می خواهند از این صنعت نتیجه بگیرند، فعالیت می کند. (تنها یک راز برای موفقیت وجود دارد: "خواستن")
27 راز تضمینی برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای | موفقیت در نتورک | آموزش بازاریابی شبکه ای جیسون و دانیل، زن و شوهری نتورکر هستند که توسط دوستشان مایک وارد این تجارت شدند. ولی خودشان بیشتر به این اعتقاد دارند که خداوند باعث شده وارد این سیستم بشوند. در حال حاضر این زوج به [...]
113 فروش
5.0
28.900 تومان