۱۰۰ شرکت برترفروش مستقیم دنیا در سال ۲۰۱۸

به گزارش ایران هشدار – هر سال مجله دی اس ان با برگزاری گردهمایی میان مدیران شرکت های برتر اقدام به ارائه فهرست ۱۰۰ شرکت برتر سال (مطابق با میزان فروش در سال گذشته) می کند. در مقاله ذیل به بررسی شرکت های منتخب سال ۲۰۱۸ پرداخته ایم.


هر سال مجله دی اس ان با برگزاری گردهمایی میان مدیران شرکت های برتر اقدام به ارائه فهرست ۱۰۰ شرکت برتر سال (مطابق با میزان فروش در سال گذشته) می کند. این امر به منظور معرفی دستاوردهای شرکت های فروش مستقیم و ارائه تصویر واضحی از وسعت این صنعت انجام می گیرد و چشم انداز منحصر به فردی در مورد تأثیر جهانی این صنعت بر سطوح اقتصادی و اجتماعی را ارائه می دهد. امسال نهمین سالی است که این مجله، شرکت هایی را که بیشترین فروش را داشته اند معرفی کرده است که این امر، فرصت مناسبی برای شناسایی و تحلیل افراد از شرکت ها فراهم می کند.

امسال، این رویداد سالانه در دوم ماه مِی سال ۲۰۱۸ اتفاق افتاد و شرکت Monat جایزه Bravo Growth Award را به خاطر رشد فوق العاده فروش سالانه ۶۶۷ درصدی از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ را دریافت کرد. نوع محصول منحصر به فرد Monat به طور خاص روی مراقبت از موی ضد پیری متمرکز است. 

همچنین تعدادی از شرکت های فروش مستقیم در سال ۲۰۱۷ به نقطه عطف خود رسیدند. ۱۴ شرکت به میزان ۱۰۰ میلیون یا بیشتر رشد داشتند و ۲۴ شرکت نیز میزان فروش سالانه ۱ بیلیون یا بیشتر را گزارش کردند. برای ششمین سال متوالی،  Amway با میزان فروش ۸٫۶ بیلیون دلار حائز رتبه اول شد. در کنارAmway شرکت های Avon, Herbalife, Vorwerk, Infinitus  در لیست امسال، ۵ رتبه برتر را کسب کردند. شرکت ها امسال از ۱۷ کشور بودند و میزان کل فروش ۸۲٫۲ بیلیون را نشان داده اند.

شایان ذکر است که در سال گذشته نیز Amway با میزان فروش ۸٫۸ بیلیون دلار حائز رتبه اول شد. در کنار   Amway  شرکت های Avon, Herbalife, Vorwerk, Mary Kay  در فهرست پارسال، ۵ رتبه برتر را کسب کردند، که شامل شرکت هایی از ۱۷ کشور بودند که میزان کل فروش بیش از ۸۲ بیلیون را نشان داده اند.

آن چه به طور واضح از این آمار بر می آید این است که از ۵ شرکتی که امسال بیش ترین میزان فروش را داشته اند، ۴ شرکت در میان ۵ شرکت برتر سال گذشته نیز بوده اند. شرکت دیگری که در فهرست ۱۰ شرکت برتر سال گذشته بود، ولی امسال خارج شده است شرکت Quanjian است. همچنین در میان ۱۰۰ شرکت برتر امسال، علاوه بر شرکت مذکور، شرکت های Tines  و Naturallu plus نیز با بیشترین کاهش میزان فروش مواجه بوده اند و در این میان نیز شرکت Longrich  با بیشترین افزایش میزان فروش مواجه بوده است.

نکته حائز اهمیت در آمار امسال، وجود ۲۱ شرکت جدید در میان ۱۰۰ شرکت برتر است، که این پدیده جالب توجه دوباره رقابتی بودن این بازار را به اثبات می رساند.

فهرست ذیل شامل رتبه بندی ۱۰۰ شرکت فروش مستقیم برتر دنیا برای سال ۲۰۱۸ بر اساس میزان فروش سال ۲۰۱۷ است که به بررسی آن پرداختیم:

                          

                          


                         

                        

 

mlm book

نویسنده این اطلاعات

فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.