مقاله ای در مورد آی نوتی و برخورد با آن

شرکت «آینوتی» با قدرت کار خودش رو شروع کرد و رشد قابل توجهی داشت

اما بخاطر آشنا نبودن برخی نهادها با این خدمات با مخالفت های زیادی روبرو شد

حتماً نام inoti  یا شرکت گسترش طراحان نقش الماس با آدرس اینترنتی https://inoti.ir که حالا آدرس inoti.com را ازآن خود کرده است را شنیده اید؛ شرکتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ارائه دهنده پنل های پیامکی.

شرکت آی نوتی فعالیت خود را تک سطحی معرفی کرد ولی برای راضی نگه داشتن بیشتر سازمان و اعضای خودش از پاداش هایی هم استفاده میکرد که به همین خاطر نهادهای ناظر به اشتباه فکر میکردن که درحال فعالیت چندسطحی میباشد

در بخش توضیح درآمدی شرکت، بخشی با عنوان پاداش کارشناس فروش در نظر گرفته شده که گویای اختصاص پاداش به فروش های انجام گرفته توسط اعضای سطر یک کارشناسان فروش است؛ یعنی براساس الگوی کمینه و بیشینه فروش زیر مجموعه، کارشناسان فروش از مجموع فروش کاربرانی که جذب شرکت کرده اند، پاداش دریافت می کنند.

و باعث شد که آدرس inoti.ir را فیلتر کنن

توضیح آنها این بود:

این پاداش یادآور پورسانت حجم فروش گروهی دریافت شده توسط بازاریابان در شرکت های بازاریابی شبکه ای است.

در واقع مطالب فوق بیانگر آن است که  شرکت بدون دارا بودن مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای از مرکز امور اصناف اقدام به فعالیت به آن سبک و سیاق نموده است.

در مطالب قبلی بارها اشاره شده است تنها شرکت هایی که مجوز بازاریابی شبکه ای از مرکز امور اصناف را دریافت نموده اند، اجازه خرید و فروش و پرداخت پورسانت به صورت چند سطحی را دارند.

بدون دریافت پروانه کسب بازاریابی شبکه ای هرگونه فعالیت مشابه حتی با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی غیر قانونی بوده و مسئولیت فعالیت غیر مجاز شبکه ای برعهده بازاریابان عضو و مسئولین شرکت خواهد بود.

در اقدامات صورت گرفته برای برخورد با فعالیت غیرقانونی شرکت در مرحله اول نماد اعتماد الکترونیکی شرکت به حالت تعلیق درآمد و در مرحله بعدی  سایت شرکت فیلتر شد.

و بعد از چند روز آدرس سایت از فیلتر درآمد و تا حالا بدون هیچ مخالفتی در حال فعالیت میباشد

چرا فیلتر شد؟

چرا باز شد؟

با آرزوی موفقیت برای مدیران و بازاریابان شرکت آی نوتی

نویسنده این اطلاعات

فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.