پنجمین دوره نظر سنجی مردمی برند محبوب

حضور شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز در گسترده ترین نظرسنجی مردمی در سراسر کشور در قالب جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان

پنجمین جشنواره نظر سنجی برند محبوب

در شرایط رقابتی کسب و کار امروزی، بی شک قدرت و جایگاه ویژه برند در ذهن مشتریان، یکی از مهمترین عوامل موفقیت شرکتها در بازار می باشد. لذا شرکتهایی که با مبنا قرار دادن مصرف کنندگان به عنوان مرکز ثقل کسب و کارشان، توانسته اند نظرات و خواسته های به حق آنها را اساس کسب و کار خود قرار دهند، قدرت قابل توجهی را در بازار کسب کرده اند. قدرتی که منشاء آن در توجه و ارزش گذاشتن به نظرات مصرف کنندگان و ارج نهادن به حقوق آنها جای دارد و این جایگاه ویژه برخاسته از وفاداری هواداران آن برند می باشد.

با این توضیح مختصر می توانیم به اهمیت نظرات و دیدگاههای مشتریان گرامی  برای شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز پی ببریم. لذا مدیران شرکت با کسب اطلاع از میزان هواداری و علاقمندی مصرف کنندگان به برند محصولات، می توانند نسبت به برنامه ریزی جهت بهبود عملکرد و ارتقای موقعیت ذهنی برند نزد مصرف کنندگان اقدام کرده و شرایطی را برای ارتقای وفاداری مشتریان به برند ایجاد نمایند.

در این راستا ما در گسترده ترین نظرسنجی مردمی در سراسر کشور در قالب جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان، از مدل مبتنی بر نظرسنجی گسترده مردمی برای شناسایی میزان هواداری مصرف کنندگان در گروه اصلی : دیجیتال و  زیرشاخه : فروشگاههای اینترنتی، شرکت کرده تا با ایجاد زمینه مشارکت گسترده مصرف کنندگان در این نظر سنجی بتوانیم ارزیابی قابل اعتمادی از برند “مروارید پنبه ریز” را به دست آوریم.

 

شما همراهان همیشگی میتوانید از طریق ربات تلگرامی زیر و با عضو شدن درکانال آن و ثبت نام در ربات در گروه اصلی : دیجیتال و  زیرشاخه : فروشگاههای اینترنتی، و یا از طریق سایت برند محبوب، رای خود را ثبت نمایید.(دانلود راهنمای شرکت در نظر سنجی)

http://t.me/topbrands_bot?start=inv_143140177

همچنین جشنواره ملی برند محبوب، برای عزیزانی که ربات جشنواره را با لينك اختصاصي در دكمه اشتراك گذاري ربات، به اشتراک گذاشته باشند هر هفته ٤ جايزه يك ١.٠٠٠.٠٠٠ ريالي اهدا میکند.

به برند خود رای دهید، اشتراك گذاري كنید،امتياز بگيرید، پول نقد ببرید

 

دانلود فایل راهنمای روش شرکت در نظر سنجی

 

نویسنده این اطلاعات

فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.