شناسه خبر: 92012
از کلیه توزیع کنندگان و بازاریابان گرامی درخواست می گردد نسبت به انتخاب مکان مناسب برای برگزاری جلسه معرفی یا به اصطلاح پرزنت دقت و حساسیت بیشتری لحاظ نموده و از اجرای معارفه در هر مکانی جدا خودداری کرده و خصوصا به هیچ عنوان جلسه معارفه را در پارکها و فضاهای عمومی شهر برگزار ننمایند.
لازم به توضیح است که پارکها و مکانهای عمومی شهر نه تنها محل مناسبی برای ارائه یک محصول و یا فرصت کاری نیستند بلکه انجام اینگونه امور بشدت اعتبار شما را در چشم طرف مقابل خدشه دار خواهد نمود و مشتری شما به هیچ وجه به شما و پیشنهادتان به عنوان یک پیشنهاد و شخص “حرفه ای” نگاه نخواهد کرد.
لذا از همه عزیزان دعوت می کنیم تا جلسات خود را در محل شرکت برگزار نموده تا هم از فضای مناسب برخوردار شوند و هم اعتبار خود را در دید مشتریانشان بالاتر ببرند.
پس چنانچه واقعا به تجارت فروش مستقیم علاقمند هستید – که از نظر ما هستید- سعی در بالا بردن وجهه این تجارت نموده و به همه ثابت کنید که این تجارت یک تجارت واقعی و حرفه ای نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان است.
مطلب آخر اینکه گرینی لایف بشدت مخالف اجرای جلسات در مکانی غیر از محل رسمی شرکت بوده و چنانچه دوستان عامدانه به این تذکرات اهمیت ندهند با آنها برخورد جدی صورت می گیرد.
با آرزوی سربلندی برای همه توزیع کننذگان و بازاریابان تمامی شرکتهای فروش مستقیم

 

:: عدم برگزاری جلسه معرفی و پرزنت در پارکها
0 از 0 رای