طوفان بادران بر فراز ملوان بندر انزلی

اخبار بادران

   برگرفته از سایت  دی اسپرت

به ” گزارش دی اسپورت ” ، هفته دوازدهم لیگ دسته اول کشور بعد از ظهر امروز ( یکشنبه ۲۰ آبان ) با دیدار تیمهای بادران تهران و ملوان بندر انزلی و از ساعت ۱۴:۳۰ آغاز خواهد شد.

دو تیمی که این روزها با حواشی زیادی مبنی بر نتیجه نگرفتن دست و پنجه نرم می کنند و حتی تعویض مربی برای ملوانان نیز فعلاً کارساز نبوده است.

همچنان در حسرت برد

اگر ابتدای فصل نامی از مدعیان صعود بر سر زبانها بود دو تیم ملوان و بادران نیز جزیی از این اسامی بودند ولی نتایج اخیر ناامیدی را در نزد هواداران دو تیم رقم زد.

بادران تیم متمول تهرانی آخرین بردش بر می گردد به هفته ششم و دیدار مقابل کارون اروند خرمشهر و سفیدهای انزلی نیز که در کمال ناباوری در قعر جدول قرار دارند در هفته سوم موفق شدند مقابل مس رفسنجان به پیروزی دست یابد تا پس از آن دیگر رنگ برد را نبیند.

همچنان در حسرت برد

دو تیم در حالی امروز مقابل هم صف آرایی خواهند کرد که در هفته یازدهم برابر حریفان خود متوقف شدند و این در حالی است که بادران در تبریز در حالی که سه امتیاز را در چنگ داشت با گل دقیقه پایانی دو امتیاز حساس را از دست داد و ملوان بندر انزلی در خانه مقابل تیم بحران زده اکسین به تساوی بدون گل رضایت داد تا پژمان نوری و یارانش همچنان در حسرت برد باقی بمانند.

بررسی خطوط دفاعی و حمله دو تیم :

دو تیم هم چون نتایج کسب کرده در دو خط ضعیف ظاهر شدند و تیم بادران در ۹ بازی قبلی خود ۹ گل دریافت کرده و در خط حمله نیز ۱۱ گل به ثمر رسانده ( با احتساب دیدار هفته اول مقابل نود ارومیه بدلیل عدم حضور تیم حریف ) که آمار خوبی برای تیم پاشازاده نخواهد بود .

همچنان در حسرت برد

ملوان قعر نشین نیز عدالت را در خط دفاعی و حمله خود رعایت کرد و در دو خطوط عدد ۹ جلوی آن قرار گرفته است ( با احتساب دیدار هفته اول مقابل خونه به خونه و عدم حضور تیم بابلی ).

جالب اینکه ۴ گل از۶ گل به ثمر رسیده ملوانان در جریان بازی توسط شهریار مغانلو مهاجم آماده این تیم به ثمر رسیده و قطعاً مدافعان بادران در این روز کار سختی خواهند داشت .

همچنان در حسرت برد

جایگاه دو تیم در جدول :

دو تیم خصوصاً ملوان جایگاه مناسبی در جدول ندارند و بادران میزبان دیدار امروز در ۹ بازی گذشته ۱۲ امتیاز کسب کرده و در جایگاه هشتم جدول قرار گرفته است و قوی های سپید انزلی نیز در جایگاه دور از انتظار شانزدهم قرار دارند که فقط ۵ امتیاز در کارنامه آنها ثبت شده است .

کوبل داوری :

این دیدار را آقایان حسین زمانی به کمکهای رحیم حاجیلو ، موسی مه آبادی  و رضوان سرشار بر عهده خواهند داشت و ناظر داوری نیز سعادت الله باغبانی می باشد .

نویسنده این اطلاعات

فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.