شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

کسب درآمد از مارکت ام ال ام

یک عمر از درآمد خودکار لذت ببرید ، مهمترین دغدغه فروشندگان یک کالا یا محصول، چگونگی نمایش کالا یا محصول به مشتریان و جذب مشتری است.

مارکت ام ال ام به منظور کارآفرینی و حمایت از کسب و کارهای نوپا و خانگی این امکان را فراهم ساخته است تا بیش از 18 هزار مشتری بالقوه مرتبط با محصولات عرضه شده توسط شما، این محصولات را مشاهده و با خرید محصولات شما، به یکی از مشتریان بالفعل شما تبدیل شوند.

مارکت ام ال ام برای بیشتر تر شدن حجم فروش و ساده تر شدن سیستم پشتیبانی محصول، کلیه هزینه های دامنه، هاست اصلی سایت، هاست دانلود، تعمیر، طراحی و نگهداری سایت، تبلیغات در مکان های مختلف اینترنت را برعهده می‌گیرد و ضمن معرفی و نمایش محصول شما از روش‌های متعددی همچون نمایش در سایت مارکت، ارسال ایمیل، ارسال پیام کوتاه و … به شما این اطمینان را می‌دهد تا در محیطی کاملا امن و با رابط کاربری بسیار ساده، با خریداران محصولاتتان در ارتباط بوده و بر روند فروش و میزان درآمد کسب شده از فروش نظارت داشته باشید.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که در مارکت ام ال ام عضو شوید، درخواست تبدیل به فروشنده را برای ما ارسال کنید و در پایان با عرضه محصولات خود، عملیات فروش را به ما بسپارید. مارکت ام ال ام محصول شما را به کاربران نشان داده، فرایند خرید را پشتیبانی کرده و پس از هر خرید موفق توسط مشتری، مبلغ مربوطه را به حساب شما واریز می‌کند.

ما برای اشخاصی که محصولی برای فروش ندارن هم یک پیشنهاد ویژه داریم

قطعا توی این وضعیت همه مردم به دنبال راه های آسان برای داشتن یک زندگی عالی میگردن، آموزش هایی که در مارکت ام ال ام موجود میباشد مثل کتاب های صوتی و سمینار موفق ترین افراد دنیا میتونه محصولات پرفروش شما باشن، اگر شما کانال تلگرامی یا پیج اینستاگرام دارید یا تشکیل دهید میتوانید این محتواهای ارزشمند را در دید مخاطبین خود قرار دهید تا با هر فروش درصد قابل توجهی به شما برسد، ما به این روند فعالیت در مارکت ام ال ام بازایابی می‌گوییم.

بستر مارکت ام ال ام برای کسب درآمد شما مثل دیگر عزیزانی که در حال همکاری با ما هستن فراهم هست، حالا تصمیم بگیرید میخواهید جز فروشندگان مارکت ام ال ام باشید یا بازاریابان؟


اطلاعات بیشتر در مورد فروش محصول


اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی محصولات