کد: 93227
بازدید: 28

اختصاصی ایران هشدار – بر طبق اظهارات موسسه امنیتی secure 802 ، پس از ورود IOT به سازمان ها، تهدیدات و خطرات مختلفی، شبکه و داده ها را در معرض خطر قرار می دهد.
IOT و  IIOT  (IOT مربوط به صنعت) شبکه های جدید IOT مستقل را در شبکه شرکت معرفی می کنند.
بر طبق بیانات افسر امنیتی و محقق 802 SECURE ، در حالی که اکثر سازمان ها برای فعالسازی IOT در ازمان خود آماده می شوند، اما اطلاعات نشان می دهد که اکثر شرکت ها هنوز برای آسیب پذیری های آن آماده نیستند.


یافته های این موسسه حاکی از آن است که:


• 100 درصد شرکت ها مصرف کننده سود جو از دستگاه های وایرلس در شبکه سازمانی خود داشته اند.
• 90 درصد از شرکت ها دارای شبکه بی سیم IOT یا IIOT سایه بوده اند.
• شرکت ها هر هفته قربانی حداقل یک حمله بی سیم بوده اند.
• تهددات بالقوه شامل درایوهای USB thumb و دوربین های جاسوسی است.


IOT سیستم های عامل جدید، پروتکل ها و فرکانس های بی سیم جدیدی را معرفی می کند. شرکت هایی که به تکنولوژی های امنیتی قدیمی اتکا می کنند، تهدیدات شایع IOT را نمی بینند. بنابراین شرکت ها نیاز دارند تا دید خود را نسبت به این دستگاه ها و شبکه های نامشخص وسیع کنند تا خطرات بالقوه دستگاه های IOT در شبکه را تشخیص دهند و به شبکه های سایه IOT دسترسی داشته باشند و نزدیک ترینتهدیدات مثل dron ها و دوربین های جاسوسی را ردیابی کنند.
از طریق سازمان های نظارتی شبکه وایرلس IOT ، آنها می توانند این موارد را ردیابی کنند و دستگاه های مورد تایید را به دارایی های مدیریتی خود گره زنند و همچنین میزان امنیت خود را بسنجند و حملات را شناسایی کنند و تهدیدات فریبنده شبکه را کاهش دهند.
 

تکنولوژی های امنیتی قدیمی چشم شما را بر روی تهدیدات IOT می بندد
0 از 0 رای

نویسنده

ساناز امیری
فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام