شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

شناسه: 93260
بازدید: 102

اختصاصی ایران هشدار – با توجه به نزدیک شدن به تعطیلات سال نو، سایت ایران هشدار با آرزوی سالی خوب و خوش برای کاربران گرامی، موارد امنیتی زیر را برای حفظ امنیت سایبری کاربران در ایام تعطیلات، ارائه می دهد:

1 . هشدار در مورد استفاده از اینترنت رایگان

ممکن است کلاهبرداران پیامکی، در روزهای ابتدایی سال جدید، با وعده اغوا کننده ارائه اینترنت رایگان برای ایام نوروز، افراد را فریب و از آنها کلاهبرداری نمایند.

2 . هشدار در مورد اطلاعات ذخیره شده در تلفن همراه یا لپ تاپ

از آنجا که طی سفر، و طی ایام نوروز، ممکن است دستگاه های هوشمند را فراموش یا گم کنید، حتما قبل از سفر اطلاعات مهم ذخیره شده روی لپ تاپ و گوشی وتبلت و … را روی هارد اکسترنال یا فلش ذخیره و در جای امنی بگذارید و از حافظه دستگاه های خود پاک کنید.

3 . حتما رمز تمام دستگاه های متصل به اینترنت را قبل از سفر تغییر دهید

قبل از سفر حتما رمز تمام دستگاه های هوشمند خود، خصوصا رمز گوشی موبایل خود را تغییر دهید.

4 . هشدار در مورد دستگاه های کارت خوان بین راه

ممکن است در بین راه، با فروشندگان دست فروشی مواجه شوید که امکان کارت خوان را برای پرداخت وجه، در اختیار شما بگذارند. در این مواقع، حتما رمز کارت را خودتان شخصا وارد نمایید و از افشای رمز خود، خود داری کنید.

حتما مطالعه کنید
عصر جدید برای فروش مستقیم. در دوره آمازون این صنعت چگونه به رقابت می پردازد؟

5 . هشدار در مورد استفاده از وای فای عمومی

در ایام سفر، در صورتی که از اینترنت وای فای عمومی هتل ها، کافی نت ها، رستوران ها، و … استفاده می کنید، به هیچ وجه تراکنش مالی اینترنتی یا خرید اینترنتی انجام ندهید و به هیچ وجه با استفاده از اینترنت آن، به اینترنت بانک خود وصل نشوید و جهت انجام کارهای بانکی خود، از خودپردازها و یا از شعب کشیک بانک ها استفاده کنید.

6 . هشدار در مورد مراقبت از وسایل الکترونیکی

حتما دقت کنید هنگام خروج از هتل یا محل اقامت خود طی سفر، گوشی موبایل، لپ تاپ، تبلت ، دوربین عکاسی و … را در هتل یا محل اقامت خود فراموش نکنید و حتما این وسایل مهم که حاوی اطلاعات شما است را همراه خود داشته باشید.

 

توصیه های ایران هشدار برای ایام نوروز
1 از 1 رای
توصیه های ایران هشدار برای ایام نوروز

نویسنده

ساناز امیری
فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام