شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

کسب درآمد در منزل بخش اول
id: 241850
بازدید: 11774

مقدمه

آموزش حرفه‌ای رایگان کسب درآمد در منزل – بخش اول

امروزه بانک های زیادی برای سرمایه گذاری وجود دارد با سودهای سالانه متفاوت 18% تا 22% اما در این مقاله قرار است یاد بگیریم در یک بانک جهانی معتبر به سود ماهانه 11 تا 16.2 درصد دست پیدا کنیم.

سایت و شرکت های زیادی هستن که با سرمایه گذاری در آن ها به شما پاداش یا (سود) میدهد. اما خب بیشتر این سایت ها و شرکت ها قابل اعتماد نیستن. و فقط یک دوره کوتاهی خدمات رسانی میکنن.

شرکتی که میخوام بهتون معرفی کنم در واقع یک بانک جهانی معتبر با مشارکت چین و آمان است که پاداش و سرمایه گذاری آن ارز دیجیتال ترون و تتر ماهانه 11 تا 16.2% است. اسم این شرکت سان که دو پلتفرم مختلف دارد ترون سان و تترسان. در ادامه مقاله، بیشتر با این شرکت آشنا میشویم.

اگر زمان مطالعه متن های زیر را ندارید و میخواهید خیلی سریع بریم سر اصل مطلب به ترتیب ابتدا ویس اول سپس ویدیو و یعد ویس دوم را گوش کنید.

آدرس کانال اصلی ما مربوط به بانک جهانی سان در تلگرام imtroniran میباشد

آدرس پیج اصلی ما مربوط به بانک جهانی سان در اینستاگرام imtroniran میباشد

بعد از گوش دادن ویس بالا ویدیو زیر را مشاهده بفرمایید تا برداشت سودهای متعدد ما را مشاهده کنید.

بعد از دیدن ویدیو بالا ویس زیر را گوش کنید،

سپس اگر نیاز به راهنمایی یا سوال داشتید به گروه پرسش و پاسخ ما در تلگرتم بپیوندید و هر سوالی داشتید در این گروه بپرسید، سرمایه گذاران و افراد زیادی که درآمدهای بالا از بانک سان دارند در این گروه هستند تا به سوالات شما پاسخ بدهند

آدرس گروه پرسش و پاسخ غیر رسمی بانک سان

https://t.me/TronsunFAQ

ترون چیست؟

ارز دیجیتال (ترون-Tron) در سال 2017 تاسیس شد. در ابتدا با توکن TRX که یک توکن ERC-20 بود، معرفی شد و بعد از مدتی به شبکه اصلی خود منتقل شد.

ترونیکس یا TRX توکن اختصاصی شبکۀ ترون است. از این ارز به عنوان روش پرداخت در پروژه‌ های جدید بر بستر ترون استفاده میشود. بسیاری از صرافی‌ های ارز دیجیتال از این ارز پشتیبانی می‌ کنند.

(ترون-Tron) یک پلتفرم آنلاین است. که شما میتوانید آن را در سایت های مختلف خرید و فروش کنید. این توکن با استفاده از بلاک چین ساخته شده است و هدف از ساخت ترون این است که تولید کنندگان محتوای دیجیتال، محصول خود را روی آن قرار دهند و استفاده‌ کنندگان از محتوای دیجیتال بتوانند از این محصول بهره ببرند.

Tron Cryptocurrency
ترون چیست؟

 

درباره شرکت سان (Sun Co)

میخواهم شما را با شرکت ترون سان (Tronsun) آشنا کنم، ترون سان با هدف ارائه یک تجارت سینه به سینه و شبکه ای پا به عرصه گذاشت، تا بتواند شکل جدیدی به سرمایه گذاری ببخشد.

ترون سان (Tronsun) برای جبران سود خود در چندین زمینه های مختلف مانند ساختمان سازی، تجارت موبایل، تجارت محصولات کشاورزی، ترید ارز دیجیتال، تجارت خودرو، دامداری و… سرمایه گذاری می‌کند. اینها فعالیت های پشت زمینه ترون سان است که با سرمایه، سرمایه گذاران برای جبران سود آنها در پلتفرم ترون سان میباشد.

وب سایت شرکت ترون سان (Tronsun)

شرکت ترون سان (Tronsun) دارای وب سایت حرفه ای می‌باشد. این وب سایت کاملا روون و بدون باگ می‌باشد، و بر عکس سایت های سرمایه گذاری دیگر، کاملا صفحه اصلی سایت از داشبورد کاربران جدا است. صفحه اصلی سایت دارای اطلاعات شرکت، تماس با ما، برنامه های آینده شرکت، بلاگ و.. می‌باشد. پس از ثبت نام، در سایت به صفحه اصلی داشبورد اکانت خود منتقل می‌شوید که شامل چند بخش است:

آموزش ثبت نام و تکمیل پروفایل در سایت

داشبورد – Dashboard

صفحه اصلی پروفایل شما یا همان داشبورد ک بخش اول از این منوی کشویی است، این صفحه شامل 3 بخشه سود سرمایه، استخر پاداش و شبکه میباشد.

سود سرمایه  – نشان میدهد که شما چند ساعت شروع به سرمایه گذاری، و دریافت سود کردیت همچنین نشان میدهد که سود بعدی را کی می‌توان دریافت کرد. دقت داشته باشید که برای دریافت سود باید طبق همان روشی که در آخر این قسمت درج شده است دکمه Recieve را بزنید.

استخر پاداش – به شما نشان میدهد که چند نفر افراد فعال دارید همچنین سه سطح 75 – 275 – 1200 نفر را نشان میدهد. البته نشان میدهد که چه مقدار افراد فعال لازم است که به سطح (1) یعنی 75 نفر فعال برسیم. همچنین تعداد لازم به سطح های (2) و (3) را هم نشان می‌دهد.

شبکه – شبکه بخشی از هر سه سطح را بطور کلی نمایش می‌دهد. که در قسمت بالایی تعداد افراد کل تیم را نشان میدهد.

و سه سطح لول یک، دو، و سه را به تعداد دقیق نمایش میدهد.

 

سرمایه گذاری – Investings

به قسمت سرمایه گذاری خوش آمدید. 🙂 یک بخش مهم از سایت است که اصل سرمایه گذاری به همین قسمت مربوط میشه.
در صفحه یک QR کد و همچنین یک لینک وجود داره که با استفاده از آن میتوانیم بالای 5 (ترون-Tron) سرمایه گذاری کنیم. همچنین دقت داشته باشید که شرکت زیر لینک سرمایه گذاری، یک اخطار داده است که به این صورت است:

فقط Tron (TRX) را به این آدرس ارسال کنید. ارسال هر سکه دیگری ممکن است منجر به از دست دادن دائمی شود.

یک دکمه زرد رنگ به اسم |check recharges| وجود دارد که شما بعد از انتقال (ترون-Tron) به لینک سرمایه گذاری حتما باید این دکمه را بزنید.

پس شرکت فعلا از توکن یا ارز (ترون-Tron) استفاده میکند. دقت داشته باشید هر لینک سرمایه گذاری فقط اختصاص به خود کاربر می‌باشد.

در آخر تاریخ واریزی سرمایه را نشان میدهد که به چه مقدار و چه زمان شما سرمایه گذاری کردید. همچنین تعداد دقیق سرمایه گذاری فعلی هم نشان میدهد.

 

برداشت – Withdraw requests

صفحه برداشت سود، تمامی موجودی شما از (ترون-Tron)  را نشان میدهد، و یا دریافتی شما در سایت است. در این صفحه شما می‌توانید سود خودتون را از سایت به کیف پول انتقال دهید.

در این صفحه یک گزینه invest balance وجود دارد که با کلیک کردن رویه آن و انتخاب چه مقدار (ترون-Tron) شما میتوانید مستقیم از موجودی خود به  سرمایه گذاری اضافه کنید. در بخش پایینی دو فیلد خالی وجود دارد که فیلد اولی باید آدرس ترون کیف پول خودتان را وارد کنید. شرکت یک اخطار هم اینجا داده:

فقط از آدرس های Tron (TRX) استفاده کنید. ارسال به هر آدرس دیگری ممکن است منجر به از دست دادن دائمی شود.
آموزش ساخت کیف پول

در فیلد دوم شما می‌توانید تعدا (ترون-Tron) که می‌خواهید به کیف پول انتقال دهید را انتخاب کنید. در این فیلد یک گزینه MAX وجود داره که با انتخاب این گزینه تمامی موجودی (ترون-Tron) را انتخاب می‌کند. همچنین یگ گزینه wallet balance وجود دارد که همین عمل را انجام می‌دهد.

و در آخر هم تاریخ برداشت و تعداد موجودی را نمایش می‌دهد. همچنین تعداد کل برداشت های شما از این شرکت را نشان می‌دهد.

 

پشتیبانی – Tickets 

تیکت ها بخش مهم یک سایت هستن که کاربراشو مستقیم به پشتبانی وصل میکنه. اینکار باعث میشه مشکلات و سوالات ما در سایت رفع بشه. این بخش تمامی تیکت های شما تا به الان را نشان میدهد. شما برای تیکت جدید و تماس با پشتیبانی گزینه Add New را باید بزنید.

پشتیبانی – شرکت ترون سان (Tronsun) بسیار بسیار قوی هست که به چند زبان فارسی، انگلیسی، چینی، عربی، اسپانیایی و فرانسوی پشتیبانی میشود. همچنین شما میتوانید از بخش فنی، حل اختلاف، مالی، کار با پنل و… کمک بگیرید.

شما میتوانید هم از طریق ایمیل و هم از طریق سایت با پشتیبانی در تماس باشید.

 

اعضای تیم – Team

این بخش شامل کل تیم شما می‌شود. این صفحه نشان می‌دهد چه کاربر از چه سطحی و چه زمانی وارد تیم شما شده است، و اگر کاربر فعال بود یعنی بالای 100 (ترون-Tron) سرمایه گذاری کرده باشه در قسمت Active روبه روی نام کاربری فرد گزینه Yes را میزند اگر هم فعال نبود گزینه No را نمایش میدهد.

دقت داشته باشید اعضای تیم فقط تا 3 سطح قابل مشاهده است. دو گزینه My Introducer و Create Your Team در بالای صفحه وجود دارد.

گزینه My Introducer به معنای معرفی کننده من، نشان می‌دهد که شما با لینک چه کسی یا با کد چه کسی ثبت نام کردید.

گزینه Create Your Team یا همان ایجاد تیم، یک لینک اختصاصی و یک کد به شما میدهد که شما با اشتراک گذاری لینک یا کد میتوانید تیم خود را ایجاد کنید.

 

اطلاعیه – Notifications

یک بخش مربوط به اطلاعیه های جدید سایت است که هر اطلاعیه تا به الان را به طور مقدمه نمایش می‌دهد که شما با کلیک کردن open روی هر اطلاعیه می‌توانید کامل مشاهدش کنید.

اطلاعیه شامل آپدیت ها، تغییر پلن ها، اخبار جدید و..

 

تبلیغات – Advertisment

این صفحه به زودی هست و هنوز منتشر نشده، فقط یک متنی درج شده:

خبر خوب! نسخه بتای سیستم تبلیغاتی ما هم اکنون در دسترس است و به زودی جزئیات را به اشتراک خواهیم گذاشت!

 

شرایط و ضوابط خدمات | درباره ما – About Us

شرکت به طور کلی و خلاصه از قوانین و پلتفرم های خودش در این صفحه توضیح داده. خب بریم برای توضیحات و قوانین.

در سر متن اول شرکت گفته است:

ما شما را به زندگی فراوان دعوت می کنیم و بدون هیچ نگرانی به آینده ای مطمئن می رسید. شما ملزم به خواندن شرایط و ضوابط خدمات هستید، چرا که این وب سایت و شرکت با رعایت کامل به آنها عمل می کند.

این شرایط و ضوابط ساخته شده شرکت TronSun و شما، کاربر عزیز است.

ثبت نام کاربر در سایت – Registration of The User on The Site

1.شما برای استفاده از خدمات شرکت، باید رویه ثبت نام را تکمیل کنید. که در نتیجه حساب ایجاد می شود.

2.درواقع با ثبت نام، کاربر پذیرش تمام شرایط استفاده را تأیید می کند و تمام حقوق و تعهدات ناشی از این ارتباط را می پذیرد.

3.شرکت در پروژه فقط به افراد بیش از ۱۸ سال اجازه کسب کار را می‌دهد. شما با ثبت نام و تکمیل پروفایل تایید می‌کنید که سن قانونی دارید. با ثبت نام کردن، کاربر نیز تأیید می کند که از سایت به صلاحیت خود و داوطلبانه شروع به کسب کار می‌کند.

4.کاربر متعهد می شود که تنها اطلاعات شخصی و آدرس ایمیل واقعی و فعلی را در اختیار شرکت قرار دهد.

5.کاربر با بهترین توانایی های خود برای حفظ و به روز رسانی داده های ثبت نام موافقت می کند تا آن را در حال حاضر و کامل نگه دارد.

6.کاربر باید تمام داده های مجوز مثله: رمز عبور، و نام کاربری را در محیطی امن ذخیره کند که اشخاص دیگر از آن مطلع نشود، و تمام اقدامات موجود را برای محافظت از داده های شخصی خود از دسترسی غیرمجاز دیگران انجام دهد.

7.پس از گذراندن رویه ثبت نام، و سرمایه گذاری کاربر تمایل خود را برای شروع به کسب سود در شرکت ابراز کرده است، سپس به «سرمایه گذار» تبدیل می شود.

 

تغییر رمز عبور – Changing Your Password

رمز عبور شما به صورت کامل در سیستم ثبت خواهد کرد. پس از ورود به حساب کاربری خود، لطفاً اطمینان حاصل کنید که ایمیل خود را در بخش ‘پروفایل’ ثبت کنید. به این ترتیب در صورت لزوم می توانید رمز عبور خود را از طریق ایمیل تغییر دهید.

در غیر این صورت، شما باید یک تیکت به تیم پشتیبانی از طریق ایمیل خود به شرکت ارسال کنید. سپس شرکت یک پیام حاوی تغییر رمز، به ایمیل ثبت شده در پروفایل شما، ارسال میکند. و از این رو شما قادر خواهید بود برای تغییر رمز عبور خود اقدام نمایید. اگر ایمیل را در صندوق ورودی دریافت نمی کنید، حتماً پوشه اسپم را بررسی کنید.

 

محرمانه – Confidentiality

1.این شرکت به محرمانه بودن داده های شخصی مشتریان خود پایبند است.

2.این شرکت هیچ داده ای از مشتریان خود را به اشخاص ثالثی که حاوی اطلاعات شخصی، جزئیات تماس و همچنین واقعیت مشارکت هستند، فاش نمی کند.

3.این شرکت تضمین می کند که داده های مشتری هرگز، تحت هیچ شرایطی، در پایگاه داده مورد استفاده برای سوء استفاده گران و اشخاص ثالث قرار نخواهد گرفت.

4.تمام داده های مشتریان تنها برای بهبود خدماتی که ما آنها را ارائه می دهیم استفاده خواهد شد.

 

سرمایه گذاری – Investment Policy

1.هر سپرده به عنوان یک معامله خصوصی بین شرکت و سرمایه گذار در نظر گرفته شده است.

2.تمام تعهدی ها در حساب شخصی با توجه به مبلغ سرمایه گذاری انتخاب شده انجام می شود.

3.سرمایه گذار بر اساس قوانین لغو حق دارد در هر زمان سرمایه خود را آزادانه پس بگیرد.

4.سرمایه گذار موافقت می کند که قبل از ایجاد سپرده، تمام جزئیات مربوط به سپرده را به دقت بررسی کرده و با تمام شرایط و ضوابط سرمایه گذاری کاملاً موافقت کرده است.

5.سرمایه گذار نمی‌تواند بخشی از سرمایه را پس بگیرد.

6.سرمایه گذار می تواند آزادانه میزان سپرده خود را در هر زمان افزایش دهد، با این کار مبلغ اضافه شده در زمان بعد محاسبه خواهد شد و سود، افزایش خواهد یافت. مثلا شما اگر در ساعت 32 تا 64 هستید و 1000 (ترون-Tron) سرمایه دارید و 500 (ترون-Tron) اضافه میکنید، شما سود 1500 (ترون-Tron) را در مراحل بعد 64 – 128 … 2048 دریافت می‌کنید.

اما در طرح تشویقی جدید اگر به هر مقدار (ترون-Tron) که سرمایه دارید همون مقدار باز سرمایه گذاری کنید ساعت 0 میشه و از اول شروع میشه برای مثال:

شما 1000 (ترون-Tron) سرمایه دارید و در ساعت 64 هستید. اگر 1000 (ترون-Tron) دیگه هم سرمایه گذاری کنید ساعت 0 میشه و از اول مجدد 0 – 1 – 2 – 4 – 8 – 16 … 2048 دیگه نیازی نیست تا 2048 ساعت صبر کنید. :)) همچنین سود 2000 (ترون-Tron) را دریافت می‌کنید.

7.سود سپرده منقضی نمی شود، شرکت موظف است تا زمانی که سرمایه کاربر به طور کل دریافت شود، سود را بپردازد.

 

پلن های درآمدزایی – Monetization Plans

شرکت ترون سان (Tronsun)  در سه رویه زیر به کاربرا سود میدهد. اگر در وبلاگ بخش (درباره ما) را بخوانید متوجه می شوید که به زودی خدمات جدیدی اضافه خواهد شد. بنابراین کاربران می توانند این خدمات را برای کسب درآمد بیشتر به کار گیرند.

به خاطر ثبات شرکت، و برای اطمینان از دادن سود به کاربران، شرکت از سقف درآمد، برای هر یک از روش های کسب درآمد از شرکت تعیین کرده است.

شرکت ترون سان (Tronsun) فعلا از یک پلن باینری بهره میبرد که شامل 3 بخش میشود و از این 3 روش به کاربران خود سود میدهد، اگر برنامه های آینده شرکت را مطالعه کردید متوجه این خواهید شد که در آینده نه چندان دور خدمات و پلن های جدیدی اضافه خواهد شد که کاربران میتوانند از این خدمات برای کسب درآمد بیشتر استفاده کنند.

روش اول طرح اول – سود ساعتی سرمایه گذاری

سود سرمایه گذاران از چه زمانی شروع میشود؟ سود سرمایه گذاران بلافاصله بعد از گزاشتن سرمایه اولیه آغاز میشود، سود بعدی چه زمانی است؟ طول سوددهی سرمایه ساعتی میباشد که هر بار دوبرابر بین ساعت ها ایجاد میشود. مثال: 0 بعد 1 بعد 2 بعد 4 بعد 8 و بعد 16، 32 تا 2048 ساعت و بعد از 2048 ساعت پس از شروع دوباره مجدد از اول 0، 1، 2، 4، 8 شروع میشود.

در هر ساعت مقدار درصد سود متفاوت است، همچنین بستگی به مقدار سرمایه گذاری شما دارد که از 5 (ترون-Tron) شروع میشود.

در جدول زیر ما برای هر مقدار سود و هر ساعت نشان دادیم چند درصد میتوانید سود کسب کنید.

از 100.000 ترون به بالا از 20.000 ترون تا 99.999 ترون از 2000 ترون تا 19999 ترون از 5 ترون تا 1999 ترون زمان برداشت
2% 2% 1% 1% بعد از سرمایه گذاری
2% 2% 1% 1% یک ساعت بعد
2% 2% 1% 1% دو ساعت بعد
3% 2% 2% 1% چهار ساعت
3% 3% 2% 2% هشت ساعت
3% 3% 3% 2% 16
3% 3% 3% 2% 32
4% 3% 3% 2% 64
4% 4% 3% 3% 128
4% 4% 4% 3% 256
4% 4% 4% 4% 512
5% 4% 4% 4% 1024
5% 4% 4% 4% 2048

 

روش اول طرح دوم – سود روزانه سرمایه گذاری

از 5 ترون تا 1,999 ترون (روزانه 0.36%) (ماهانه 10.95%) (سالانه 131.4%)

از 2.000 ترون تا 19.999 ترون (روزانه 0.42%) (ماهانه 12.6%) (سالانه 153%)

از 20.000 ترون تا 99.999 ترون (روزانه 0.48%) (ماهانه 14.4%) (سالانه 175.2%)

از 100.000 ترون به بالا (روزانه 0.53%) (ماهانه 16.42%) (سالانه 197.1%)

روش دوم – سود چند سطحی

شرکت میگه که شما نیاز نیست به صورت رایگان، من را یعنی شرکت را به دیگران معرفی کنی. من برای انجام دادن اینکار به شما پاداش میدهم.

شرکت یک لینک اختصاصی به شما میدهد که شما با اشتراک گذاری این لینک میتوانید پاداش از سمت شرکت دریافت کنید. شرکت پس از اینکه فردی با  لینک شما ثبت نام و سرمایه گذاری کرد 10% از مقدار سرمایه گذاری آن، شرکت به شما پاداش میدهد.

دقت کنید پاداش مستقیم از سمت شرکت است. و از سرمایه گذاری فرد کم نمیشود.

میتوانید از معرفی دیگران تا 3 سطح سود دریافت کنید.

سطح 3 سطح 2 سطح 1
3% 5% 10%

هیچ محدودیتی در تعداد افراد وجود ندارد، پلن درآمدزایی “ترون سان” یونی لول است.

سقف درآمدی روش دوم در مقدار دریافت سود روزانه است، شما در روز بیشتر از 10.000 (ترون-Tron) نمیتوانید دریافت کنید، اگر درآمد چندسطحی شما بیشتر از این باشد، به استخر پاداش جهت ثبات بیشتر شرکت و پاداش مجموعه سازان اضافه میشود.

 

روش سوم – استخر پاداش

شرکت از سود های آزاد شده در روش دوم یک استخر پاداش برای افرادی که میتوانند تیم های بزرگی را بسازند طراحی کرده، و به این بستگی دارد که شما چند نفر فعال در تیم خود دارید، زیرا هرچه تعداد بیشتر میشود، درصد نیز بیشتر میشود.

استخر پاداش به 3 سطح تقسیم شده است.

 سطح 3 سطح 2 سطح 1
1200 نفر فعال 275 نفر فعال 75 نفر فعال
6% از سرمایه گذاری کل تیم 4% از سرمایه گذاری کل تیم 2% از سرمایه گذاری کل تیم

منظور از افراد فعال، افرادی هستند که حداقل 100 ترون سرمایه گذاری کرده باشند.

سقف روش سوم نیز روزانه 10.000 ترون میباشد، اگر درآمد شما بیشتر از این شود باقی آن در استخر پاداش برای ثبات شرکت، پورسانت دیگر کاربران و جهت توسعه شرکت باقی می‌ماند.

شرایط مربوط به لغو قرارداد – Terms of contract termination

شما می توانید در هر زمانی که بخواهید تحت شرایط زیر از شرکت خارج شوید، دارایی های خود را برداشته و حساب خود را حذف کنید.

1. اگر کمتر از سه ماه فعالیت داشته باشید، 17 درصد جریمه از شما دریافت خواهد شد. زیرا خروج شما توسعه شرکت را به خطر می اندازد. در غیر این صورت مشمول جریمه نمی شوید.

2. سود های ساعتی که برداشت کردید کامل کسر خواهد شد.

3. تیم شما به معرف شما وصل میشود. این بدان معنی است که سطح 1 شما تبدیل به سطح 1 معرف شما خواهد شد.

4. ۱۸٪ سودی که به ۳ سطح معرف های شما رسیده نیز کسر می شود.

5. در صورت درخواست فسخ قرارداد، 24 ساعت فرصت دارید تا آن را فسخ کنید.

6. پس از فسخ، نام کاربری و ایمیل شما برای ثبت نام جدید در سایت آزاد میشود.

سیستم تیکت – Ticketing System

پلتفرم ترون سان (Tronsun) شامل یک سیستم تیکت است ک برای حل مشکلات شما در سایت است. شما می توانید مشکلات خود را از طریق سیستم تیکت تحت شرایط زیر بیان و حل کنید.

۱- ارسال توهین و تهمت باعث میشود که حساب شما به مدت سه ماه قفل شود.

۲- پاسخ به شما می تواند تا ۷۲ ساعت طول بکشد، به دلیل صف پشتیبانی شلوغ تیکت ها. لطفا از ارسال پیام های بیشتر و تکرار تیکت خودداری کنید چرا که آنها به طور خودکار به انتهای صف منتقل خواهند شد. لطفا صبور باشید تا زمانی که به تیکت شما پاسخ داده شود.

آگهی دهنده:(این قوانین فقط برای افرادی است که می خواهند در وب سایت ترون سان (Tronsun) تبلیغ کنند.)

1.شما باید قبل از هر آگهی ثبت نام کنید، تا بتوانید سرمایه گذاری کنید، زیرا مبلغ آگهی از سرمایه شما کسر خواهد شد.

2.پس از کسر مبلغ از حساب شما، آگهی شما در محل انتخاب شده نمایش داده می شود.

3.پس از سفارش آگهی، کارشناس حق دارد آگهی شما را بپذیرد یا نه، در صورت پذیرش آگهی، شروع خواهد شد، در غیر این صورت مبلغ به حساب شما یا آدرس کیف پول شما بازگردانده خواهد شد.

مشخصات – Profile

در صفحه پروفایل شما قادر به تغییر اطلاعاتی مثله رمز، نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره موبایل، زبان و کشور هستید.

و در آخر همین صفحه گزینه حذف حساب و لغو قرار دارد وجود دارد که شما با انتخاب آن به صفحه تیکت انتقال داده می‌شوید و با دادن تیکت به پشتیبانی حساب شما بعد مدتی حذف و سرمایه شما پس داده خواهد شد.

خروج از سیستم – Sign Out

گزینه آخر منوی کشوبی وب سایت ترون سات (Tronsun)  هم گزینه خروج از سیستم است که با زدن این گزینه شما از اکانت خود خارج و به صفحه ورود به سایت منتقل می‌شوید.

 

برنامه های آینده شرکت ترون سان (Tronsun)

فروردین 1401 انتشار پلتفرم سرمایه گذاری با پلن درآمدزایی 3 تیکه و سیستم تبلیغاتی ساده (انجام شد)

اردیبهشت 1401 آپدیت سیستم سرمایه گذاری و اضافه کردن امکانات جدید به پنل کاربران و ارتقا سیستم تبلیغاتی (انجام شد)

خرداد 1401 تعویض سرورها و ارتقا آنها (شروع کار روی پلن دوم درآمدزایی) (انجام شد)

تیر 1401 رونمایی از سیستم مستقل سرمایه گذاری ارز تتر با پلن درآمدی باینری (مدل اول) (انجام شد)

مرداد 1401 انتشار سیستم تبلیغاتی حرفه ای با قابلیت کسب درآمد کاربران

مهر 1401 نظر سنجی گسترده از کاربران برای ارتقا سیستم ها و پلتفرم ها

آبان 1401 انتشار سیستم تبلیغاتی با قابلیت کسب درآمد وبسایت ها با ارز دیجیتال

آذر 1401 باگ گیری و ارتقا سیستم تبلیغاتی وبسایت ها

دی 1401 تعویض سرورها و ارتقا آنها

بهمن 1401 کار روی اپلیکیشن حرفه ای برای سیستم سرمایه گذاری اول ارز دیجیتال ترون

اسفند 1401 انتشار اپلیکیشن نیتیو سیستم سرمایه گذاری پلن یونی لول ارز دیجیتال ترون

فروردین 1402 پیشرفته کردن سیستم تبلیغاتی با مشارکت کاربران، مانند نصب اپلیکیشن، لایک، فالو …

اردیبهشت 1402 راه اندازی سیستم بانکی ارز دیجیتال با قابلیت ثبت نام وام گیرنده و وام دهنده

خرداد 1402 رونمایی از توکن خورشید

مرداد 1402 راه اندازی سیستم تبادلات کاربر محور با قابلیت خرید و فروش خدمات، یک بازار حرفه ای بر پایه ارز دیجیتال برای فریلنسرها

مهر 1402 راه اندازی شبکه اختصاصی خورشید و تبدیل توکن خورشید به کوین اختصاصی برای تبادل در شبکه خصوصی با کارمزد نزدیک به صفر

آذر 1402 رونمایی از سیستم سرمایه گذاری با پلن باینری و پکیج های سرمایه گذاری مختلف

فروردین 1403 راه اندازی سیستم ترید و صرافی خورشید با پیشرفته ترین سیستم های خرید و فروش که هر تریدر حرفه ای لازم دارد.

تیر 1403 گسترش تیم و راه اندازی دفاتر مختلف در کشورهای مختلف برای ارائه خدمات حضوری

مهر 1403 بروزرسانی برنامه و آپدیت آن تا دوسال آینده برای برنامه های بزرگ تر

همانطور که مشاهده میکنید تیم خورشید دارای برنامه بلند مدت و بسیار کارآمد می‌باشد، شبکه (ترون-Tron) در بیشتر کشورها درحال فعالیت میباشد، شرکت ترون سان (Tronsun) در چین و آلمان فعلا مستقر هست و همچنین درحال ارتقا پایداری سیستم ها می‌باشند.

این شرکت در ابتدای کار نیاز به استقرار در دیگر کشورها را ندارد تا زمانی که طبق برنامه پیش بروند و خدمات جدیدی ارائه دهند.

تیم خورشید متشکل از مهندسین شبکه، ایده پردازان، مقتصدین، برنامه نویسان حرفه ای، هیئت مدیره جوان و کاربلد است.

کسب درآمد در منزل بخش اول
کسب درآمد در منزل بخش دوم
کسب درآمد در منزل بخش سوم
کسب درآمد در منزل بخش چهارم

چه احساسی نسبت به این اطلاعات داشتید؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نویسنده

مارکت ام ال ام
وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم