شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

کسب درآمد در منزل بخش سوم
id: 242309
بازدید: 1454

خرید و فروش

آموزش حرفه‌ای رایگان کسب درآمد در منزل – بخش سوم

بعد از تایید شدن اطلاعات شما یعنی احراز هویت و ثبت کارت بانکی، می‌توانید به راحتی خرید فروش ارز انجام دهید. خیلی خب بریم برای خرید ترون.

قدم اول – شارژ کیف پول

در منوی کشویی سایت کیف پول من (KifPool.me) روزی گزینه خرید و فروش کلیک می‌کنیم.

شارژ کیف پول
شارژ کیف پول

 

در این صفحه روی ارز بیت‌کوین کلیک می‌کنیم. تا منویی از تمامی ارز های موجود در سایت برای ما باز شود. کمی پایین تر می‌رویم و ارز ترون را انتخاب می‌کنیم.

شارژ کیف پول
شارژ کیف پول

 

هر مقدار ترون که میخواهیم به دلخواه وارد میکنیم، دوستان دقت کنید اینکار برای مطلع شدن از قیمت ترون میباشد که شما آگاه شوید که چق مقدار ترون خرید کنید. مقداری که وارد شده است قیمت آن در فیلد پایین می‌آید. برای مثا 1000 ترون به قیمت 190.000 تومان است. خب ما نیاز به شارژ تومانی داریم برای این کار روی افزایش موجود تومانی + کلیک می‌کنیم.

ثبت نام در (ترون سان – Tronsun)

دوستان دقت کنید خرید مستقیم ترون وجود ندارد. شما باید اول کیف پول تومانی خودتون را از طریق درگاه بانکی شارژ کنید و بعد از انتخاب مقدار ترون با کسر از موجودی تومانی شما ترون برای شما خرید می‌شود.

شارژ کیف پول
شارژ کیف پول

بعد از زدن روی افزایش موجودی تومانی + به صفحه شارژ کیف پول منتقل می‌شوید. دقت داشته باشید حداقل و کمترین مبلغی که می‌توانید کیف پول را شارژ کنید 50.000 هزار تومان است.

شارژ کیف پول
شارژ کیف پول

مبلغ مورد نظر خود را در فیلد اول به تومان وارد می‌کنیم. دوستان دقت کنید برای پرداخت از طریق درگاه بانکی اینترنتی کارت شما باید دارای رمز پویا یا رمز دوم باشد.

همچنین خرید باید از همان کارتی که ثبت کردید باشد در غیر این صورت مبلغ به حساب شما واریز نخواهد شد.

بعد از وارد کردن مبلغ مورد نظر روی گزینه پرداخت از طریق درگاه کلیک کنید تا به صفحه خرید بروید. شما در آنجا اطلاعات کارت خود را وارد و مراحل را تکمیل می‌کنید.

پس از تکمیل خرید و موفق شدن کیف پول شما شارژ می‌شود.

 

قدم دوم – خرید ترون

حالا دوباره به قسمت خرید‌و‌فروش می‌رویم.

خرید ترون
خرید ترون

ارز ترون را انتخاب می‌کنیم. مقداری که می‌خواهیم وارد می‌کنیم دقت کنید مقداری که وارد  می‌کنید با اندازه یا کمتر از موجود تومانی شما باشد.

گزینه خرید ترون را می‌زنیم. به مقدار انتخابی ما ارز ترون در کیف پول ما شارژ می‌شود و به همان مقدار موجودی تومانی کسر می‌شود.

خرید ترون
خرید ترون

قدم سوم – برداشت ترون

خیلی خب وقتی ترون برای ما شارژ شد باید آن را به تراست ولت انتقال دهیم برای انجام دادن اینکار ابتدا در منوی کشویی به صفحه کیف پول می‌رویم.

واریز ترون به تراست ولت
واریز ترون به تراست ولت

در صفحه کیف پول ترون را انتخاب میکنیم اگر نبود آن را از فیلد بالا جستجو ‌می‌کنیم. روی آن کلیک می‌کنیم.

برداشت ترون
برداشت ترون

بعد از انتخاب ارز ترون یک پاپ آپ یا صفحه برای شما باز می‌شود که کامل دارایی ترون شما را نشان می‌دهد. گزینه برداشت را بزنید.

 

1 2

در اینجا شما باید شبکه TRX را انتخاب کنید.  در انتخاب شبکه دقت کنید اگر شبکه را اشباه وارد کنید ترون شما میپره و دیگر نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

شما باید سه فیلد را پر و تکمیل کنید. فیلد اول مقدار ترون برداشت را بزنید. همان مقدار که ترون خریداری کردید یا کمتر. برای مثال ما 1000 را به انگلسی وارد می‌کنیم حداقل مقدار برداشت 2 ترون می‌باشد.

در فیلد دوم شما باید آدرس کیف مقصد را وارد کنید. خب حالا آدرس کیف پولو از کجا بیاریم؟

برداشت ترون
برداشت ترون
آدرس ترون – کیف پول تراست ولت

در کیف پول تراست ولت ارز ترون را انتخاب کنید. و گزینه Receive را بزنید. در صفحه باز شده آدرس دریافت ترون شما بالا می‌اید آن را کپی کنید.

برداشت ترون
برداشت ترون

بعد از کپی کردن آدرس کیف پول، آن را در فیلد آدرس کیف پول مقصد وارد کنید.

فیلد سوم مربوط به کد فعالسازی است. با زدن دکمه درخواست کد یک کد 5 رقمی برای شماره موبایل شما ارسال می‌شود. همان شماره موبایلی که در سایت ثبت کرده اید.

کد را وارد کنید و دکمه ثبت درخواست برداشت را بزنید.

برداشت ترون
برداشت ترون

بعد از مدتی، مقدار ترون درخواست شده به تراست ولتتان واریز می‌شود. لطفا صبور باشید.

کسب درآمد در منزل بخش اول
کسب درآمد در منزل بخش دوم
کسب درآمد در منزل بخش سوم
کسب درآمد در منزل بخش چهارم

نویسنده

مارکت ام ال ام
وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم